Wpis z mikrobloga

Nas zawsze będą ruch@ć w dupę. Człowiek czyta o tych wszystkich aferach i zastanawia się czy p0lak zawsze taki był żeby wszytko
obejść, poniżyć się byle by wyjść z tego z zyskiem. Otóż zawsze.

Zaczynając od Zabłockiego który postanowił że nie widzi mu się płacenie ceł za przewóz mydła, więc postanowił że zostanie narodowym debilem i spróbuje mydło przemycić w skrzynkach w rzece.

Potem mamy Drzymałę. O nie ku%wa ja płacić podatków nie będę za postawienie chałupy, nie potrzebuję aprobaty władz ja sobie postawię domek na drewnianym wozie.

Potem Wałęsa. Bohater narodowy który przeskoczył przez mur i własnymi ręcami obalił komunę. Gość donosił na wszystko i wszystkich i nowe władze zrobiły sobie z niego dobrze opłacaną maskotkę, ale ch%j, poza wykopem nikt nie widzi w tej osobie nic złego.

Karol Wojtyła, mianowany świętym jego mać. Sympatyczny dziadzio posiadający pod swoim przybranym imieniem pewnie z 5% ulic w Polsce, jak się okazało wiedział o pedofilii w swoich kręgach, ale nic z tym nie zrobił. Jeśli istnieje piekło przed którym przestrzegał, to właśnie tam go można teraz znaleźć.

Wydaje mi się że wiem czemu nikt nic nie robi z skorumpowanym zidiociałym rządem. Czemu nikomu nie drgnęła powieka za wybory kopertowe, tvp, kościół, szpitale tymczasowe, samolot, komendanta z granatnikiem, ukraińców, podsłuchy, afery smoleńskie, tak samo teraz nikomu nie drgnie za wydanie 2mln lewych wiz jakimś bandytom co w normalnych warunkach by ich nie dostali.

Bo p0lak najpierw usłyszy o jakimś skur$ysyństwie, może nawet oburzy się przez moment, ale zaraz odezwie się prastarosłowiański gen że on ku%wa przecież też by tak zrobił, i przełączy wiadomości na kabaret. Jesteśmy straceni jako gatunek.

#afera #przemysleniazdupy
  • 2
Czemu nikomu nie drgnęła powieka za wybory kopertowe, tvn, kościół, szpitale tymczasowe, samolot, komendanta z granatnikiem, ukraińców, podsłuchy, afery smoleńskie, tak samo teraz nikomu nie drgnie za wydanie 2mln lewych wiz jakimś bandytom co w normalnych warunkach by ich nie dostali.


@Panas: było coś o reprezentacji dodać. i pzpn.
  • 0
@dos_badass: mógłbym tak miesiąc wymieniać, aż by się paski w serwerach wykopu zagrzały. I o stadionie na euro który kosztował więcej niż najdroższy stadion świata z murawą chowaną na szynach "pod", a nawet nie miał działającego dachu (to żeby nie było że czepiam się tylko afer jednej partii)