Wpis z mikrobloga

@BornToDie69: Kolejny błazn xd dla mnie to typ który prowadził najlepiej reprezentacje w 21 wieku i nie ma sensu ściągać go żeby psuć mu renome na patałachach. Dotarło to do ciebie czy za trudna ta informacja do przyswojenia?
@BornToDie69: Tylko czegos nie rozumiesz. Nawet gdyby mourinho przejął polaków to i tak nic by z tego nie było bo problem tkwi w całym PZPN a nie tylko w trenerze. Ten cyrk musi upaść żeby postawić jakieś fundamenty kolego. Nawałka trafił na prime poszczególnych zawodników z którymi dało sie skleić druzyne, teraz atmosfera w kadrze jest tak tragiczna ze kazdy pod kazdym dolki kopie ziomus
@loty-luju No przecież całkiem się z tobą zgadzam xd Tylko się usraleś tego Nawałki i jego renomy, że jej szkoda. Potrąci po pijaku babę na pasach to i tak ją straci. To nie jest żadna moja rodzina że mam się nim przejmować
@BornToDie69: ale ja nie uwazam o nawalce ze jest jakims autorytetem i renomowanym czlowiekiem tylko jako trener powinien miec jedyny renome na miare 21 wieku. On jedyny prowadził kadre dobrze, po nim wszystko zaczelo sie sypac