Wpis z mikrobloga

To jest naprawdę zagadka, dlaczego to tak wygląda, dlaczego w TVN jest taki nierówny budżet. Hotele Paradajs i inne szity - setki tysięcy złotych w miejscówkę, żarcie all in, loty dla pierdyliona osób. Śluby - jeden mikrofon na 4 osoby, wynajęty pokój i plastikowy namiot w zimie, a potem 3 dni agrowczasów pod Kielcami.
  • Odpowiedz
@Squirell_: @jedna_odpowiedz Właśnie podróże zdradzają, kiedyś były wyjazdy do Hiszpanii czy w inne fajne miejsce. Pamiętam jak moja jedna z ulubionych par pod względem dymów, love story z Tworek Paulina Brzoza i Krzysiu Krzysiaczek Krzychu Zrobek w ładnych okolicznościach podróży poślubnej, po gadkach Krzyśka, siedzieli w pięknym krajobrazie w milczeniu. Dodatkowo ten program jest robiony niskobudżetowo i to tak cud, że leci w głównym TVN, a nie w TVN7.
  • Odpowiedz
@NieoznaczonaReklama: Pewnie jakby jakiś aplikant adwokacki dostałby się do programu, napisał, że chce typ Izy Krzan, dostał Igę, to wygrałby sprawę, nie wyemitowali programu po jakiś większych bojach z nim i taką Igą, a kary nie musiałby płacić. Tylko, że gdzieś słyszałem, że oni mają swoich prawników co pomagają się bezboleśnie i za darmo rozwieść, więc tu jakaś pomoc od TV jest, żeby nagle jakaś dziewczynka rok po programie nie
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89 zauważmy, że przez te wszystkie edycji nie było żadnego prawnika/prawniczki choćby z wykształcenia. Do tego programu zwłaszcza ostatnimi czasy idą raczej średnio zarabiający ludzie, którzy często mają kredyt na głowie więc 30k to dla nich spory wydatek. Z takich bogaczy to był Adrian, który miał swój biznes, a ostatnio Cygan, który zarabia w DE, a wydaje w PL i który kupił i wyposażył nowe mieszkanie za gotówkę. Oni mogliby wyłożyć
  • Odpowiedz
@galicjanin: Słuszne uwagi, ale była zawodniczka co też miałaby na karę i u niej taka możliwość naciśnięcia zapadni jak zobaczyła pana co jej wybrali była wskazana, może ze względu na RODO itd., napiszę, że akurat ta co trafiła Przemka z Akademika. Ojciec jej jest lekarzem i działaczem sportowym w Siedlcach, mocno cenionym i dałby jej pewnie na 30k PLN, gdyby ona powiedziałaby, że tata uciekam. On nawet był na ślubie.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: ciężko zrozumieć co chcesz przekazać. Spróbuj pisać prostsze i krótsze zdania.

Nie wiem do końca o Ci chodzi ale spróbuję odpowiedzieć:
- TVN musi im przekazać imię i nazwisko przyszłego małżonka jeszcze przed ślubem. Czy im się uda wystalkować przedtem to ich sprawa.
- w programie były przypadki skończenia eksperymentu przed czasem i nie musieli płacić kar (np. Iga)
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: Też widzę ten zmniejszający się budżet na ślub a wręcz szastają kasa na HP. Mam tylko jedno wytłumaczenie - nie chcą żeby program przyciągał uczestników interesownych, liczących na super podróż/wypoczynek/wypasiona imprezę ślubna dla siebie i rodziny. Jedno jest pewne - do programu z takim budżetem nikt nie idzie dla pieniędzy :D
  • Odpowiedz