Wpis z mikrobloga

Ten portal już dawno zszedł na psy, poziom głupoty jego użytkowników ciągle mnie zaskakuje. Od rana spamują znalezionymi mumiami kosmitów wystawionymi w meksykańskiej TV xD A prawda jest brutalna to fałszerstwo stworzone ze szczątków kilku ludzi. I wy chcecie być traktowani poważnie?

https://www.livescience.com/62045-alien-mummies-explained.html

Tymczasem eksperci, którzy zebrali się na Kongresie Studiów nad Mumiami na podstawie zdjęć rentgenowskich ocenili, że mumie zostały utworzone z ludzkich szkieletów. Twierdzą również, że sprawą powinna zająć się policja, bo ufolodzy wszystkich oszukali i mogli dokonać bezczeszczenia zwłok. Zwrócili uwagę, że z ufologami współpracował dziennikarz Jaime Maussan, który znany jest z licznych mistyfikacji dotyczących UFO. Przykładowo, w 2015 roku pochwalił się sfałszowanymi zdjęciami obcego, który na skutek katastrofy statku kosmicznego wylądował w Roswell. Tym razem znów poniosła go wyobraźnia, bo podejrzewał, że mumie z Nazca to repitalianie i porównał je do gadów o humanoidalnych ciałach.


https://stanwiedzy.pl/ciekawostki/mumie-z-nazca-starozytni-kosmici-ufo/

#ufo #ufonapowaznie #kosmici #kosmiczneopowiesci #kosmicznapropaganda #meksyk #roswell #nazca #mumie #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
  • 26
  • 0
@Mozolny_Szturm12: To mozna wytłumaczyć na zasadzie paralelizmu i konwergencji ewolucyjnej. Natomiast prawie na 100% nie powinni posiadać DNA, co nie znaczy, ze nie mają materiału genetycznego. W początkach genetyki uważano np. że to białka są nosnikiem informacji dziedziczenia, a nie DNA. Będą to najpewniej inne analogiczne struktury chemiczne do DNA.
@Distracted93:
kiedyś miałem takiego znajomego. Często mówił bardzo kontrowersyjne rzeczy, myślałem że żartuje i też miałem bekę. Wyobraź sobie moje zdziwienie jak dotarło do mnie, że on to wszystko mówił na poważnie :)
Tak samo miałem z Olszańskim, też myślałem kiedyś, że on robi parodię tych wszystkich prawicowych turbo patriotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@UFOnapowaznie_pl: Nie wrzucam. O ile same badania genetycznego pozwoliły jasno udowodnic, ze jedna mumia to na pewno jest człowiek, to pozostałe próbki nie dały jasnego wyniku. Mozna dla pewnosci zrobic jeszce analizę fizykochemiczną izotopów i wtedy dowiemy sie gdzie ci ludzie sie urodzili i wychowali na 100%.
  • 1
@MonkeyDBeer: 12 lat temu poziom wykopu znacznie spadł po rushu zwolenników UPRu na ten portal. To wtedy pojawiły się szurskie teorie, antynaukowe brednie czy parówkowa ekonomia voodoo. Z tych świeższych przykładów wystarczy przypomnieć wasze antynaukowe kłamstwa o szcepionkach. A brednie o ekonomii z litosci pominę.
mnie osobiście trochę dziwi fakt że są zbudowani podobnie do nas


@Mozolny_Szturm12: IMO gdyby rzeczywiście istniała tak zaawansowana cywilizacja to raczej nie mieliby problemów z tworzeniem "cielesnych powłok" dostosowanych do warunków panujących na danej planecie.
@Jariii: ale podałeś artykuły dotyczące zupełnie innej sprawy. Nie żebym wierzył, że teraz jest inaczej, ale jak na razie tych nowych kosmitów chyba jeszcze nikt nie zdebunkował
  • 1
@pekak: W sumie masz rację, z tymże autorem obydwu "odkryć" jest ten sam pseudodziennikarz ufolog Jaime Maussan. Obydwa niby z 2017 roku xD Pewnie dlatego mi sie pomyliło, bo gość rozsiewa te same fejki.
  • 0
@calinowski: Zacytuje sam siebie.

12 lat temu poziom wykopu znacznie spadł po rushu zwolenników UPRu na ten portal. To wtedy pojawiły się szurskie teorie, antynaukowe brednie czy parówkowa ekonomia voodoo. Z tych świeższych przykładów wystarczy przypomnieć wasze antynaukowe kłamstwa o szcepionkach.


Dokładnie wtedy usunąłem przez kuców moje pierwsze konto, bo zakopywali mi znaleziska. Hehe lewactwo zaorane. W każdym razie śmiali się wtedy ze mnie, a nie byłem przyzwyczajony do chamstwa w