Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi
Atak wielkiego POLAKA na Ukraińca w Uberze xdd

Pan Polak jest bardzo odważny i walczy o swoje prawo do picia piwka w uberze bo wiadomo, że Polakowi się należy. Do tego umie nazwać kogoś kto ważny 2 razy mniej #!$%@?ą i frajerem.

Na pewno chce stać się memem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i.....1 - #patologiazewsi
Atak wielkiego POLAKA na Ukraińca w Uberze xdd

Pan Polak j...
  • 87
  • Odpowiedz
@inwestorek11: Im jestem starszy, tym bardziej razi mnie to, jak jakiś chlor nie potrafi wytrzymać kilku godzin, albo i minut, żeby nie #!$%@?ć piwska albo małpki w taksie, pociągu, w autobusie itd. #!$%@?ć takich po całości
  • Odpowiedz
jak polak zaatakuje ukraińca to spam przez miesiąc będzie, a jak ktoś wrzuci coś negatywnego o ukraińcach to: ale po co to wstawiać, ojejej xD

Odpowiedz


@ciachostko: ale jest jakiś podobny napad ukraińców na polaka nagrany? czy zawsze jest tylko artykuł na jakims pch24 poparty tylko relacją świadka?
  • Odpowiedz
@ciachostko: jest wręcz przeciwnie przecież XD tematy o tym że Ukrainiec zrobił X, Y czy Z są grzane na głównej wykopu co rusz. Nie wiem skąd te wnioski, mi się wydaje że właśnie ataki na Ukraińców i ogólnie jak Polak coś odpi*rdala to się o tym tak nie grzeje
@not_enough widzę takich na lotnisku w Oslo Torp to już od razu wiem, że problemy z nimi zawsze + że
  • Odpowiedz
@Breaking-DAD: z takimi tu siedzimy. Jeżeli Ukraińcy w Polsce się tobie (celowo z małej) nie podobają, to siedź cichutko. Nie ma tolerancji dla przemocy
  • Odpowiedz