Wpis z mikrobloga

#przegryw Niektórzy tutaj narzekają że lato się kończy a ja lubię taką pogodę jaka się będzie zaczynać. O 17 ciemno jeszcze jak się ma wolne od kołchozu i grzejniki są ciepłe wtedy jest taki zajebisty klimat przed kompem gierki lepiej smakują. Nawet jak jestem wtedy na spierdotripie w lesie czuje się jak wiking w Skandynawii lubię tą mgłę i szarówe.
Szyszkalogin - #przegryw Niektórzy tutaj narzekają że lato się kończy a  ja lubię tak...

źródło: temp_file488542643283014451

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin kurde stary jak ja cię rozumiem. Chłód w pokoju, deszcz za oknem, cały dzien szarówka. Ale nie, spocone Janusze powiedzą że lato lepsze bo hehehe dziewczynki z cyckami na wierzchu chodzą xD zima jesień wiosna > lato
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin wolę wiosnę. Wtedy też jest chłodno (dla mnie optymalnie), ale drzewa mają już liście i dzień jest (coraz) dłuższy. Wiosna to też taki okres roku, kiedy człowiek ma jeszcze (bardzo naiwną) nadzieję na zmiany na lepsze.
  • Odpowiedz
@mateusz-gralak: obcinanie randomowych lasek jest słabe, jeśli już to lepiej pobawić się w jakieś zaawansowane podglądactwo na basenie czy siłowni, albo podnieść poprzeczkę i polować w przebieralniach xD
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin: Klimat pod gierki rzeczywiście o wiele lepszy i nie ma się "wyrzutów sumienia", że się w chałpie siedzi. No i powietrze fajne, rześkie, a nie taka murzyńska stęchlizna.
  • Odpowiedz