Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie dzisiaj u lekarza i przeglądam Mirko. Trafiłem na wątek o rzeczach niezbędnych w domu i była tam wzmianka o frytkownicy beztłuszczowej. Przypomniałem sobie, że miałem taką kupić z różową już jakiś czas temu. Wbijam na allegro, znalazłem kilka modeli, ale coś mnie ruszyło by sprawdzić olx. Sprawdziłem i znalazłem nowa (nie używana xD) 5.6l 1400w za 100 zł do negocjacji, jedyna wada to pasek na wyświetlaczu i nie do końca widać temperature, ale wszystko jest czytelne. Finalnie wziąłem ją za 80, różowa ucieszona, a teraz sobie palę pętka a s kuchni robią się stripsy i frytki xD

W ogóle jakiś czas temu stwierdziłem, że #!$%@? jesc na mieście. Kupiłem piecyk do pizzy, wkręciłem się i smakowo jest o nieba lepsza niż wszelakie pizzerie w moim mieście. Zamówiłem w niedzielę na próbę z pizzeria która kiedyś się jaralem to różowa odpuściła po kawałku, ja zdałem by się nie zmarnowało.

Pizze robimy sami, zapiekanki też o wychodzą takie jak na mieście, obecnie wszelakie fastfoodowy w nowej zabawce, jedynie burgery zamawiam bo nie mam skąd wziąć dobrych bułek


#gotujzwykopem #gzw #pizza
Pobierz zielony_goblin - Siedzę sobie dzisiaj u lekarza i przeglądam Mirko. Trafiłem na wątek...
źródło: temp_file2593826939857585188
  • 5
@Vadzior: Sam zaczalem przygode z pizza w domu z koncem tych wakacji i proces przygotowania pizzy to jest jakies 15min maks od momentu sformowania ciasta do zakonczenia procesu pieczenia. Najszybszy i nalepszy obiadek evah.