Wpis z mikrobloga

Mircy zrobiłem skina do łódki case hardened blue gem. #heheszki

A mówili na forach daj podkład, zabezpiecz, zagruntuj. Co ja się tam będę słuchać jakiś gogusiów z warszawki nie nauczonych roboty, jeszcze pewnie wyszlifować by chcieli na równo... Ja jestem urodzony na warmii. Warmianin to jest twardy chłop, że się nie popuści się nikomu. Pamiętaj, warmianin to jest twardy gość . Jego nie zgryziesz. Ta kość twarda jak beton. Nie będę ich słuchać i co?

Wyszło zajebiście. Do tego przez to, że mi się farba zważyła to ma taką fajną bombelkową strukturę xD. Majster byłby dumny.

W komentarzu fotki pod różnymi kątami i reszta.

Ale do rzeczy bo dawno nie było aktualizacji z #wodanapokladzie (tag do obserwowania/czarnolistowania odbudowy mojej łódki z krzaków.)

Zrobiłem podłogę, zrobiłem też szkielet górnego pokładu. Pomalowałem jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Położyłem też rurę pod elektrykę przód tył. Na pokładzie słonecznym będą trzy schowki, jeden duży i dwa mniejsze.

Powoli zaczyna nabierać to kształtów, trochę fuszerki jest, ale nikt z tego strzelać nie będzie, to ma pływać.

Poza tym już zaczynam myśleć o dywanie pokładowym. Przyznam, że jak zobaczyłem cenę to moje żydowskie korzenie i dusza Polaka dostały zawału. Nie będę płacić przecież Januszowi złodziejowi prywaciarzowi prawie 400zł za niecałe dwa metry kwadratowe dywanu. Myślałem o tym żeby pojechać do babci i ukradkiem ściągnąć ten ruski dywan który ma na ścianie. No ale wpadłem na pomysł idealny, sztuczna trawa 30zł niecałe za metr kwadratowy xD. Tak więc z tego będzie pokład.
Mam wrażenie, że jak coś jest dedykowane do konkretnego celu to z automatu można dowalić cenę 10x.
Pobierz MateMizu - Mircy zrobiłem skina do łódki case hardened blue gem. #heheszki

A mówili ...
źródło: 1000003494
  • 3