Wpis z mikrobloga

@Deku: w #!$%@? Polaków to zrobił NBP, gdyby złotówka była stabilniejsza to nie byłoby aż takiej różnicy do dolarów.
  • Odpowiedz
@Deku: Iphone dla mnie się nie nada bo nie ma yt vanced :P

Jednak gdybym miał dla siebie kupować to tylko OLX i jakiś starszy mode 10 może 11/2, podjechać obmacać sprwadzić wszystko. O wiele taniej wychodzi a wsparcie też zajebiście duże jest. Po co mi najnowszy model jak za rok nie bedzie najnowszy :D?
Sam kupiłem Pixela 6 Pro niedawno za 1500zł mimo że wychodzi niedługo 8mka która 3x lepsza
  • Odpowiedz
@dsomgi00: są opinie o tym sprzedawcy po niemiecku, plus często zmienia siedziby firmy, i ludzie dostają do pośredników albo puste pudelka.

raz na kilka zamówień owszem, po prostu ci się udało jeśli mówimy o tym sprzedawcy o którym regularnie na peper wrzucają.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Nie wiem jacy to byli sprzedawcy, bo kupowałem od 2 różnych. W ogóle miałem sytuacje, że była zwykła 14 za 700 coś euro, już ją kupiłem i nagle wjechała kolejna fajna opcja na 14 Plusa za podobną cene to tamtego anulowałem, normalnie dostałem zwrot kasy po tym samym kursie co kupowałem i kupiłem już domyślnie to co chciałem bez problemów. Trzeba patrzeć czy masz też ochrone kupującego, bo chyba nie
  • Odpowiedz