Wpis z mikrobloga

Zakładam swoją oficjalną religię "TERAZ"!

Odkryj TERAZ: Filozofię Życia, Która Celebruje Teraźniejszość!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak w pełni wykorzystać każdą chwilę życia? TERAZ to filozofia życiowa, która uczy, że życie jest najcenniejsze teraz, a każdy moment ma znaczenie. Dołącz do naszej wspólnoty, aby odkryć piękno teraźniejszości i razem z nami celebrować życie!

Nasza Filozofia:

- Życie jest darem, a teraźniejszość to nasza największa skarb.
- Nie ma potwierdzonego życia po śmierci, więc warto czerpać radość teraz.
- Wspieramy siebie nawzajem w osiąganiu pełni życia w każdym momencie.

Co Oferujemy:

- Inspirujące wykłady i warsztaty na temat filozofii TERAZ.
- Społeczność otwartych umysłów gotowych do dzielenia się swoimi przemyśleniami.
- Praktyczne narzędzia do życia bardziej świadomie i radośnie.

Dołącz Teraz:
Dołącz do naszej wspólnoty TERAZ i zacznij celebrować każdy dzień. Nie czekaj, aż będzie za późno!

Kontakt:
Aby dowiedzieć się więcej i dołączyć napisz do mnie na PW!

#teraz #filozofiazycia #terazniejszosc #celebrowaniezycia #religia

Czy chcesz dołączyć do mojej religi "TERAZ"?

  • TAK 27.3% (3)
  • NIE 72.7% (8)

Oddanych głosów: 11

  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
To jakaś nowa loża masońska?


@SendMeAnAngel: Zakładam nową oficjalną religię pod nazwą "TERAZ" ale potrzebuje ludzi aby zarejestrować religię, więc was się pytam.

Ja jestem ateistą, nie wierze w nic, dlatego zakładą pierwszą religię która wierzy tylko w życie i nic więcej.
  • Odpowiedz
@aptitude: Ale teraz marginalizuje przyszłość. Jeśli TERAZ najfajniej się poczuje waląc wódę, a jutro będę zdychał to według religii grzechem byłoby nie wypić. Jeżeli TERAZ bym się #!$%@?ł ale powinienem ogarnąć kalorie to żeby nie myśleć o jutrze, powinienem się #!$%@?ć. Prosta droga do autodestrukcji. Spróbuj religią TWOJA PRZYSZŁOŚĆ czy coś to może w to wejdę.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweLwiatko: Dzięki! Za tydzień "TERAZ" będzie oficjalną religią!

My wierzymy tylko w teraźniejszość nic więcej! Nie ma boga! Ani nic po śmierci!

Jako jedyna religia, my w TERAZ nie zbieramy kasy od ludzi! Nie pobieramy żadnych dotacji! Żyjemy po prostu TERAZ!
  • Odpowiedz