Wpis z mikrobloga

@Notakaprawda: mężczyzna też łatwiej znajdzie normalną pracę, zawsze na jakims magazynie itp, kobiecie często pracę zawodową dzieci dezorganizują i przez to się łapią na takie cuda, bo dziura w CV przez ciąże/macierzyński i ciągłe L4 bo chorujące dzieci itp... Widziałem jakieś mlmy które nawet na target sobie obrały niepracujące matki - ale takie które by chciałby chociaż trochę popracować.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda bo głównie kobietom imponuje pomysł na siebie typu - będę się #!$%@? na wycieczkach do Dubaju z laptopem i będę nazywać to praca. Faceci woleliby być raczej poważnymi biznesmenami niż na wiecznym urlopie. To oczywiste generalizowanie, pewnie jest całkiem sporo wyjątków, ale procentowo może układać się podobnie.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda:

Czemu w 88% to kobiety dają się nabierać na te milionowe zarobki w MLM?


bo są głupie i wygodne. Mam przykład gdzie laska w moim powiatowym otworzyła firmę - studio fitnes. Miało to wzięcie i bardzo powoli człapała się do przodu. Trochę jej pomogłem z ulotkami, grafikami. Któregoś razu mi przysłała link do zaproszenia na wydarzenie- ja patrzę, a to jakieś wymoczki-oskarki z warszawki mieli przyjechać i namawiać na jakiś
  • Odpowiedz