Wpis z mikrobloga

Hej,
przychodzę do was z pytaniem o orientacyjny koszt pierścionka zaręczynowego. Oglądam wasze piękne prace i widząc cenę trochę mnie w serduszku ściska z zazdrości, niestety nie jestem w stanie tyle wydać, dlatego chciałem się orientacyjnie zapytać i ocenić czy z moim budżetem (skromnym) w ogóle jest sens myśleć o pierścionku, czy jeszcze muszę trochę pozbierać...
Niestety nie znam się zupełnie na biżuterii, jednak zapamiętałem, że moja wybranka chciałaby czarny pierścionek z czerwonym kamieniem, domyślam się, że chodzi o "czarne złoto" i prawdopodobnie rubin? Czy ktoś mógłby podać mi orientacyjną cenę skromnego, delikatnego pierścionka w takim stylu? Wiem, ciężko tak określić, szczególnie nie znając rozmiaru etc, ale może tak orientacyjnie... Czy to będzie raczej 500-1000 zł, czy od 1000 do 2000 czy więcej?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam.
#jubilerstwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ktosukradlmojlogin: Hej. Przypomnij mi się proszę na wiadomość prywatną. Określ mi mniej więcej jak chciałbyś, żeby wyglądał pierścionek, jaki to miałby być wzór (i więcej mi powiesz tym łatwiej będzie mi Ci pomóc) oraz określ budżet w jakim chciałbyś się zmieścić, a postaram Ci się jakoś pomóc. Wspominasz o rubinach. Dużo zależy od kamienia, ja osobiście raczej nie polecam swoim Klientom najtańszych rubinów wypełnianych szkłem, tylko rubiny wygrzewane. Dlaczego nie
  • Odpowiedz