Wpis z mikrobloga

Anon 26 Lubelskie, ale jestem wolnym strzelcem - pracuję zdalnie więc nie wiem gdzie życie mnie poniesie :)

Zgłoszenie 157204b157f69cf5 z dnia 2023-09-11 20:13:21

Imię: Anon
Wiek: 26
Miejscowość: Lubelskie, ale jestem wolnym strzelcem - pracuję zdalnie więc nie wiem gdzie życie mnie poniesie :)

Kim jestem?
Posiadam naturę raczej introwertyczną - ładuję baterię w domowym zaciszu lub na łonie natury ale nie boję się wychodzić do ludzi. Posiadam wąską grupkę przyjaciół z którymi znam się od lat i rzadko nawiązuję nowe relacje na dłużej, jednak gdy złapię z kimś nitkę porozumienia to potrafię przegadać z taką osobą długie godziny. Jestem bardzo lojalną osobą, często poświęcam się dla najbliższych jeśli wiem że mogę im pomóc, nie patrzę na relacje z innymi ludzi na zasadzie zysków i strat, jednak szybko wyczuwam intencje drugiego człowieka i daję sobie wejść na głowę :)
Pracuję w IT, jestem na początku swojej kariery i staram się zachować zdrowy balans między życiem prywatnym a zawodowym.
Ponadto kocham góry, jeziora, lasy, wieś i długie podróże samochodem. Często zachwycam się pięknem natury, uwielbiam długie rozmowy przy ognisku czy spanie na dziko.

Uważam że bardzo ważnym jest umieć odnaleźć się w świecie, stawiać granicę, twardo stąpać po ziemi, potrafić mierzyć się z życiem codziennym, stresem, obowiązkami i nie zabić przy tym swojego wewnętrznego dziecka :)

Wygląd
175 cm w butach ( ͡° ͜ʖ ͡°) , lekka nadwaga którą powolutku niweluję choć babcia twierdzi że nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Podzieliłbym swoje zainteresowania na dwie grupy.
Grupa 1:
-Pasjonuje mnie fizyka kwantowa choć mało rozumiem ale podobno to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°), od zawsze lubiłem historię, szeroko pojętą naukę, interesują mnie wierzenia i zwyczaje dawnych ludów nordyckich i słowiańskich, uwielbiam oglądać 1 z 10, poza tym kocham metal symfoniczny, klasyczny i soundtrack z Wieśka 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedziałbym że mam dość szeroki zakres wiedzy z różnych dziedzin i jestem bardzo ciekawy świata więc jeśli interesujesz się czymkolwiek i zechcesz mi o tym opowiedzieć to znajdziesz we mnie dobrego słuchacza.

Grupa 2:
-Wszystko to co potrzebne mi do codziennego funkcjonowania. Jeśli coś zepsuje mi się w aucie - przeglądam dziesiątki forów czy instrukcji, jeśli chcę zmontować film - uczę się obsługi programów do edycji, jeśli zaciekawi mnie jakieś zagadnienie- oglądam o tym filmy i czytam artykuły, jeśli ktoś na mirko wrzuci post o rurce w silniku samolotu - czytam o silnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię zdobywać nową wiedzę i umiejętności przydatne w codziennym funkcjonowaniu

Czego oczekuję?
Otwartości, wierności, pozytywnego nastawienia i inteligentnej formy życia.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Życie pisze najlepsze scenariusze, czasami wystarczy głęboka rozmowa przy herbacie z odpowiednią osobą aby uznać że to był najlepszy dzień ever.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Jestem osobą wierzącą więc chciałbym wziąć ślub kościelny (daleko mi do fanatyka- spokojnie)
Dzieci jak najbardziej, jeszcze jak

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonylubelskie,alejestemwolnymstrzelcem-pracujezdalniewiecniewiemgdziezyciemnieponiesie:) #mirekszukamirabelki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Posiadam naturę raczej introwertyczną

Pracuję w IT, jestem na początku swojej kariery

175 cm w butach ( ͡° ͜ʖ ͡°) , lekka nadwaga

Pasjonuje mnie fizyka kwantowa choć mało rozumiem ale podobno to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°), od zawsze lubiłem historię, szeroko pojętą naukę, interesują mnie wierzenia i zwyczaje dawnych ludów nordyckich i słowiańskich, uwielbiam oglądać 1 z 10, poza tym kocham metal symfoniczny, klasyczny i soundtrack z
  • Odpowiedz
Oczekiwanie wierności, chęć posiadania dzieci czy bycie religijnym to minusy?


@mroznykasztan: Duża część kobiet ma teraz poglądy lewicowe a co za czym idzie - nie chcą mieć dzieci, religia to dla nich zło a wierność jest sprzeczna z wyzwoleniem seksualnym. Żeby było jasne - według mnie to nie są minusy ale według dużej części kobiet już tak.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: oczekuję wierności = będzie miał ból dupy o wyjście z koleżankami na miasto i będzie wiecznie zazdrosny o pisanie z chadami z korpo. No i skoro tak gada to sam pewnie nie ma powodzenia u kobiet, trefny towar
  • Odpowiedz
No i skoro tak gada to sam pewnie nie ma powodzenia u kobiet, trefny towar


@Eugeniusz_Zua: to kobieta ocenia w 2 sekundy po twarzy i wzroście, nie musi czekać na opinie w temacie zazdrości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
No i skoro tak gada to sam pewnie nie ma powodzenia u kobiet, trefny towar


@Eugeniusz_Zua: Dokładnie bo gdyby tak nie było to wymóg wierności by nie był tak ważny bo sam by kręcił z innymi kobietami ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz