Wpis z mikrobloga

Hej! Po przejechaniu około 70tys km w dwa lata moim passatem b5 fl, czas na zmianę bo zbyt wiele pierdół wychodzi a ruda go zjada więc nie warto inwestować. Czy ma ktoś z was coś ciekawego na sprzedaż najlepiej w okolicach #swidnica #walbrzych #wroclaw ?
Jestem zainteresowany trzema markami jedynie z silnikami 1.9TDI
- Volkswagen: golf 4, Passat b5, bora(te autka najlepiej w wersji kombi)
- skoda octavia
- seat Leon
Z wyposażenia to zależy mi na klimatyzacji i grzanych dupach (wiem, że nie można mieć czasem wszystkiego więc grzane dupy można odpuścić w razie czego).
Silnik: jak już wspomniałem 1.9TDI (byle nie 90KM)
Skrzynia biegów: dowolnie choć preferuję 5-cio biegową.
Budżet: pogadamy zobaczymy :D
#samochody #kupie #volkswagen #seat #skoda #ekskluzywnygruz
Syn_Krzysztofa - Hej! Po przejechaniu około 70tys km w dwa lata moim passatem b5 fl, ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@FightMaker na inne auta niż Passat b5/b5 fl patrzę tylko pod tym względem, że brat mojej różowej będzie za trzy latka robił prawko więc mógłbym mu odpalić później taki dupowozik żeby miał na czym się uczyć :)
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: długie lata jeździłem seatem leonem 1 1.9 TDI ARL 150 KM, mega wdzięczne autko, urywało się na światłach, na trasie jadąc spokojnie paliło 4.5 l. Patrząc na inne vagi tego rocznika (2004) to trzymał się bardzo dobrze, kilka kropek na nadkolu przednim. Mechanicznie - linki ręcznego i jeden wtrysk przez 5 lat.
  • Odpowiedz
@Farmer_Joe myślałem o takim autku, z 1.9tdi to już w ogóle super autko. Uwielbiam właśnie 1.9tdu ze względu na jego tanie ewentualne naprawy. A i super by był bo jest stosunkowo mały i różowa nie mogłaby mi mówić, ze nie będzie prowadzić bo jest za duży (tak jak mój Passat) :D
Dziękuję że podałeś model silnika. Wiem za czym się rozglądać :)
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: w moim koła się kręcą. Auto jak auto. Jak trafisz na bite od Niemca to i tak pordzewieje czy passat, czy citroen, czy ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz