Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz: Dlatego po wytarciu zawsze myję dupę nad wanną. A jak muszę w pracy, to biorę listek ręcznika papierowego z odrobiną mydła w płynie i używam po podtarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pietrii: to że na paczce jakiś idiota napisał "spłukiwalne" na opakowaniu nie znaczy że to powinno być spłukiwane, to jest głupota i brak RiGCzu
  • Odpowiedz
@cebekk: same here, i jeszcze siura po sikaniu myję w zlewie. Ja nie wiem jak baby mogą funkcjonować odnośnie higeny intymnej- może dlatego tak dużo reklam kierowanych do nich na pieczenie pochwy w radiu i tv.
  • Odpowiedz
Tylko mycie dupy nad wanną. Podcieranie się to tylko, jak nazwa wskazuje, rozcieranie kupy na sucho.
Gdybyś się przewrócił na trawniki wpadł dłonią w psie gówno, to byś tylko wytarł rękę w chusteczkę i uznał, że jest ok? Czy jednak umyłbyś ręce wodą z mydłem? Dlaczego wobec dupy postępujesz inaczej? To też Ty, tak jak twoja dłoń.
  • Odpowiedz
@Gl1n4: siadam na wannie i z gracja wykonuje lekka lewatywe rozluzniajac odbyt I podlewajac sie strumieniem wody - zawsze coś wyleci dodatkowego hehe

Po tym jak rupa w srodku oczuszczona to mozna jechac z mydlem I umyciem prewencyjnym jaj od tylu w razie gdyby cos sie zebralo.
  • Odpowiedz