Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: Nie tak działa polityka. Mądry vs Głupi tj. Konfederata vs wszyscy inni? Płaszczyzn jest wiele, istnieje tona powodów dla których ktoś głosuje na daną partię, ale ja rozumiem że jedyne co umiesz robić to obrażać innych. Przyzwyczaiłem się że najwięcej jadu i agresji mają w sobie Konfiarze.
  • Odpowiedz
Mądry vs Głupi tj. Konfederata vs wszyscy inni?


@Wink: Ale to nie wina Konfederacji, że taka jest prawda. Gdyby głosowali tylko ludzie wykształceni, przedsiębiorcy, lekarze, prawnicy i to jeszcze tacy, którzy nie są powiązani w żaden sposób z rządem ani nie mają osobistych korzyści w postaci dofinansowania, posady lub innej rządowej pomocy, krótko mówiąc ludzie niezależni, to Konfederacja po takich wyborach mogłaby rządzić. Jeżeli ktoś nie głosuje na Konfederację to znaczy,
  • Odpowiedz
spadki wynikają głównie z tego, że w Polsce jest zdecydowanie więcej ludzi głupszych niż mądrzejszych.


@Chris_Karczynski: to przybyło mądrzejszych, skoro spadło im poparcie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pilaf: gdzie masz to badanie? Bo jak wpisałem w Google to wśród wyborców konfy przeważają osoby z wyższym i średnim. Mniej więcej ponad 40%.
A według exit poll 2015 to 55% z podstawowym głosowało na PiS.
  • Odpowiedz