Wpis z mikrobloga

@marian-stefan w ogóle nie wiem kogo brać.

Chyba na serio zostaje jakiś vukovic jak to pisał @tyrytyty kiedyś.

Skorża mi się marzy, ale on chyba miał powód żeby #!$%@? z tego #!$%@?łka na drugi koniec świata.

Papszun w ogóle do mnie nie przemawia.

No i generalnie podlaski discopolowiec powinien poprosić panią Jadzie z księgowości żeby w przyszłym roku nie wpisywała euro 2024 w rubryce przychody i nie rozliczać z tego nowego selekcjonera.
  • Odpowiedz
@marian-stefan: klasycznie wina selekcjonera. Jak Santos mówił, że nie chce sparingu z Niemcami tylko z drużyną podobną do Mołdawii to każdy miał to w dupie i tak Polacy niesieni wygraną 1:0 ze słabiutkimi Niemcami w spotkaniu towarzyskim dostali w #!$%@?ę z Mołdawią. Odstawił Krychowiaka, Glika i Grosickiego to kibice, dziennikarze i działacze praktycznie wymusili na nim wciągnięcie ich do kadry. Zamiast go zwalniać powinno mu się dać szanse na jeszcze jedne
  • Odpowiedz
  • 3
@StdPtr mam wrażenie że Polacy tego nie rozumieją. Wczorajsze te pytanie o liczbę ludności rozwaliło, a chłop na spokojnie wyjaśnił "dziennikarza". Zmiana selekcjonera nic nie da bo piłkarze to drewno. Sam wczoraj mówił że chciał najpierw dać grać młodym, ale widział przerażenie w ich oczach i sobie darował.
  • Odpowiedz