Wpis z mikrobloga

jak byłem na banicji czepiłem się na dłużej Diablo4, no może być to granie czarodziejką ale od 60 lvl za wolno to idzie i jest zamuła bo i tak nie ma co więcej w tej grze robić oprócz latania za mobami, wątpie że się wyrobie do max lvl przed końcem sezonu, teraz jeszcze wowa kupiłem to już w ogóle, zastanawiam się nad W3 Reforged to widziałem że w 2023 jest już git, modele budynków czy postaci są git oprócz jakiś tam niedociągnięć, no jest przecena aktualnie
#gry #diablo4 #diablo3 #worldofwarcraft #warcraft #warcraft3 #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@HuGho: zeby to jeszcze było hns, to jest zwykłe mmo gorzej niż lost ark, brakuje tylko ograniczeń do ulepszania postaci to już by było 1:1, PoE czy D3 nie było taką zamułą, chociażby szczeliny w D3 są ciekawsze niż podziemia w D4
  • Odpowiedz
szczeliny w D3 są ciekawsze niż podziemia w D4


@karix98: Dopiero co narzekałeś na latanie za mobami a chwalisz szczeliny. No kaman, bądź chociaż konsekwentny. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@HuGho: zobacz jak ta fajnie wygląda zabijanie, wszystko lata po ścianach, czyscisz moby jak eldo miasto z pustą głową a w 4 to leci jak krew z nosa no między szczeliną a podziemiem są ogromne różnice
  • Odpowiedz
@karix98: Mam inne odczucia. Gram obecnie Necro na minionach i czyszczę podziemia bardzo sprawnie jak na mój 75lvl, tak sądzę. Na jednym potionie jestem w stanie zrobić trzy podziemia. Myślę, że nie najgorzej z uwagi na fakt levelu i nie najlepszych itemków.
  • Odpowiedz