Wpis z mikrobloga

@zdenix333: ja po nowym odcinku mam już takie obrzydzenie do tej ekipy, że jak odpadnie jutro Łucja i NPC to nie wiem czy mam zamiar dalej się wkur... i ten syf oglądać. Wypowiedzi Ciprocha vel Szczocha na temat jego własnej zajebistosci doprowadziły mnie dzisiaj do takiej wściekłości, że musiałam na chwilę wyłączyć odcinek żeby to rozchodzić. Najprzystojniejszy, najmądrzejszy, najwrażliwszy... hatfu, paproch ma tak wstrętne wnętrze że żadne białe zęby tego nie
@Adriabba: mam podobne odczucia, ze nawet mi sie juz nie chce komentowac, a nowa uczestniczka nie wiem co tam sobie mysli ale dla mnie byloby zastawiajace mega ze obca mi osoba od razu obgaduje inna i wcale nie byloby mi do smiechu, a nowy Pawel tez juz ze Lucja i Michal do odpulenia, gdzie sami widzieli ze dopiero co stwlrzyli pare wiec sa na tym samym etapie co nowi, gorzej wypadla
@perelkaa: mam to samo, nie umiem ubrać już nawet w ładne słówka co myślę, bo cisną mi się same najgorsze obelgi pod adresem tej hotelowej patologii. Już nawet docinki lektora po autoreklamie SzmaRocha nie podbudują mojego nastroju. W realnym życiu nie znam nikogo tak zakłamanego i obrzydliwego, a poznałam dużo różnych, toksycznych też, ludzi.
@zdenix333: oni osiągnęli jakiś inny wymiar gęstości, to jest alternatywna rzeczywistość. Tak się zatrzetrzewili w tej nagonce na Lucy, że aż nie wierzę, że można tak demonizować drugiego człowieka, nie mając żadnego poparcia na swoje słowa. Do tego robią to do dziś, dalej zaklinając rzeczywistość już po hotelu, zamiast przyznać się do błędu i przynajmniej w minimalnym stopniu odzyskać twarz. Rzygać mi się chce.