Wpis z mikrobloga

@Valorcrest: ja bym zrywał te ceny aby zobaczyć co jest na niej napisane i próbował wsadzić z powrotem. Jako konsument mam prawo do przeczytania cen w wyraźny i jednoznaczny sposób. Jeżeli sprzedawca tego nie dostarcza to sam będę dążył do tego aby przeczytać tą cene
  • Odpowiedz
@Valorcrest: Beka u mnie jest taka, że jak robię zakupy to korzystam z aplikacji zawsze jest tam, że w ogólnym rozrachunku mam 40% zniżki na wszytko- kupuję tylko i wyłącznie produkty obniżone plus shakeomat. No i przez zbyt duże straty w shakeomacie same gówno mi się losuje, więc założyłem drugą apkę i w shakeomacie mam znowu tylko dobre produkty jak ryby z 40-60% zniżki.
  • Odpowiedz
@Valorcrest: Przecież to akurat prosta promocja, bierzesz dwa i masz drugi 32% taniej lub jak wolisz na oba produkty masz rabat 16%, to chyba nie jest problem z promocjami tylko z ludźmi których przerasta wiedza ze szkoły XD
  • Odpowiedz
@Valorcrest: zaraz przyjdzie jakiś dzban który będzie bronił biedronki i mówił że przecież wszystko jest wyraźnie napisane.
@Artrix o witam, dobrze, że jest wyraźnie napisana cena jednego produktu poza promocją, nie?
  • Odpowiedz
@mikau: A dobra, tego nie zauważyłem XD Zostaje robić dym w Internecie i domagać się najbardziej widocznej ceny, może coś dojdzie do tych dzbanów z biedornki
  • Odpowiedz
@Artrix ja nie mam dużej wady wzroku, ale ostatnio jak nie miałem okularów i chciałem kupić warzywa to już ni #!$%@? nie wiedziałem ile to kosztuje jak nie kupię 10kg po wydaniu 200zł xD
  • Odpowiedz
@Valorcrest:
Oni sami się w tym już gubią, ostatnio kupiłem w żabce soczek litrowy za 3,99 bo w tych małych kratkach dali cenę 3,99 za 1 szt. (3,49 z appką) a na kasie się nabiło 6,99 no to ja do nich, że chciałbym to kupić zgodnie z ceną z cenówki albo wymienić na coś tańszego bo w gruncie rzeczy potrzebowałem tylko czegoś, żeby popić tabletkę. Ostatecznie sprzedali za 3,99.
  • Odpowiedz
@Valorcrest ciekawe ile przeprowadzono spotkań, wypito kawy/herbaty, zjedzono ciasteczek, przeprowadzono analiz w Excelu, aby wykreować promocję, która przecenia serek na kanapki o 40 groszy xd
  • Odpowiedz