Wpis z mikrobloga

Tak, tak, napewno by jej się spodobał typowy #przegryw #incel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakty są takie że każda kobieta chce chada i będą o niego walczyć, p0lki mają w nosie wszystko poza chadami i oskarkami, i nienawidzą potencjalnej konkurencji.

Wiadomo że ona interesuje się PRZYSTOJNYM polakiem, a nie typowym mirkiem xD
  • Odpowiedz
@kutmen2: Nie jesteś typowym chłopem 5/10, bo byś pukał w dziublę drzewa, a nie "laski 7/10 wzwyż".

Czyli ogólnie mówiąc:
-albo te laski "7/10 i zwyż" to max 4/10 bo nie umiesz realnie ocenić wyglądu kobiet (prawidłowe BMI i zdrowa psychiczna to u ciebie od razu 8/10!)
-albo:
Nie umiesz ocenić własnej gęby i ciała i wcale nie masz 5/10 a ok 8/10.

W każdym przypadku piszesz bzdury.
Klasyka - facetom
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD Nie zrobię pokaż mordę bo za dużo osób szybko mnie skojarzy więc musisz mi zaufać na słowo. Koleżanek też Ci nie pokaże bo to będzie ta sama sytuacja jak wyżej
  • Odpowiedz
@kutmen2: pieprzysz bzdury i już ciebie wyjaśniłem, nie umiesz oceniać rzeczywistego wyglądu ludzi, to się nie wypowiadaj.
Kobiety nie biorą się za przęciętnych lub brzydkich ludzi kiedy mają do wyboru lepszych.
Jeśli masz sukcesy na tinderze to sorry, ale nie masz prawa mieć wyglądu 5/10 bo byś nie miał żadnych pukanek, a wyśmianie.
Chyba że masz 40 lat i pukasz 40' to wtedy może masz odrobinę racji, bo była inna mentalność,
  • Odpowiedz
@kutmen2: No i wygrałem, bo NATURALNE laski z okładki są 10/10 - taka właśnie jest skala.
A takie laski są dla milionerów, znanych aktorów, polityków, uber chadów itd. a nie dla szarych ludzi poniżej 8/10.

Twoje 7/10 i zwyż to w rzeczywistości 5/10 lub niżej.
Możesz sobie je oceniać jak chcesz, to twoja sprawa, ale nie pisz że są 7/10 gdy są w rzeczywistości 5/10 bo to nieprawda, i manipulujesz.

Więc
  • Odpowiedz
@sakiro12 Czemu się dziwić skoro po komentarzach nawet faceci się nawzajem dojeżdżają a różowe tłustej karynie napiszą pod zdjęciem że jest piękna i przeciwdziałają "bodyshamingowi" (ofc względem nich)
  • Odpowiedz