Wpis z mikrobloga

JAKO ŻE ZA 2 DNI MAM 42 URODZINY TO DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH Z MOJEGO POKOLENIA ORAZ DLA WSZYSTKICH NIEZALEŻNIE OD WIEKU, PŁCI CZY ZAINTERESOWAŃ GATUNKOWYCH W ZAKRESIE MUZYKI

WSTAWIAM ZAKTUALIZOWANĄ OD WIELE PEREŁEK PLAYLISTE UTWORÓW KTÓRE DOTYCHCZAS WSTAWIŁEM NA MOIM KANALE YT

**Jeżeli lubicie powspominać stare czasy młodości i byliście fanami m.in kanału VIVA TV (Niemieckiego)
Lubicie stare utwory classic trance, euro house etc. treść pochylona**
W JEDNYM MIEJSCU MACIE WSZYSTKO CO KIEDYKOLWIEK ZA MŁODU W TYM ZAKRESIE LUBILIŚCIE SŁUCAĆ

PLAYLISTA - KLASYKA TRANCE

#muzykaelektroniczna #muzyka #classictrance #lata90 #nostalgia #gimbynieznajo #rozrywka
  • 13
  • 0
@Kalesonietti: A wiesz, że w przygotowaniu - po prostu robie do niego tledysk, bo czasami gdy jes też strona wizualna to młody odbiorca i rzuci okiem i może akurat zarazi się pięknem niektórych utworów -- dlatego pomimo że 8 m-cy temu nie miałem jeszcze żadnego doświadczenia z programami Video i Graficznymi to metodą prób i błędów postanowiłem pobawić się w okazjonalne robieniem amatoraskich totalnie więc możeciesię śmiać teledysków do utworów które