Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznaje kobiety. One się rozwijają przy mnie i odchodzą...
Schemat powtarza się od 12 lat. Od początku mojego randkowania.

Jasne jest to że poznaje kobiety mniej lub bardziej skrzywdzone czy z brakami emocjonalnym i czasem nieco uszkodzone w przeszłości (Kobietę z dzieckiem też przerobiłem, ale nieco krócej to trwało)
Te "gotowe" wydają sie być po za moim zasięgiem i nie były nigdy mną zainteresowane.

Więc jest tak. Poznaje kobietę. Ona odkrywa siebie przeze mnie. Czy to traktowanie, emocjonalność w związku, rozmowy, wycieczki i odkrywanie świata czy zajebisty seks którego wcześniej nie miały.
1 rok do 2 lat i trwają takie relacje.

Potem sobie odchodzą i idą dalej.
Najczęściej było tak, że następny facet po mnie to ich obecny mąż czy stały partner od lat.

Jak zmienić to błędne koło?
Iść do jakiegoś psychologa, kołcza od związków? Gdzieś musze popełnić błąd skoro schemat u mnie się powtarza. I trzeba to zmienić

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
Jak zmienić to błędne koło?


@mirko_anonim: nie dawać z siebie wszystkiego, co najlepsze, kiedy nie otrzymujesz nic w zamian. Kiedy widzisz różową z deficytami, która nic nie wnosi do Twojego życia, to lepiej nie wchodzić w relację, niż potem żałować, że Cię wykorzystała i poszła do kolejnego. I oczywiście terapia, żeby przepracować to, dlaczego szukasz do związku różowe z deficytami
I oczywiście terapia


@przegryw_z_piwnicy: TA-RA-PIA. Chlop moze byc przecietny i sciaga schemat uszkodzonych sarenek, gdzie to one lgną do normalnego goscia po karuzeli chadów i łamaczy serc z problemami psychicznymi. Te ogarniete i zdrowe psychicznie albo na takiego chłopa nie spojrzą albo sa juz w zwiazkach. Zrozumienie ze sa takie laski szukajace normalnych gosci schodzace z wymaganiami celem wyleczenia przeszłosci jest sensowniejsze niz wciskanie ze to z typem cos nie tak.
@mirko_anonim:

Ja to określam trafianiem na okulałe sarenki.
Naucz się je rozpoznawać. Już to umiesz, bo trafiasz na same takie, tylko nie słuchasz sam siebie. Uruchamiają ci empatię, chęć niesienia pomocy, naprawiania, zaopiekowania itd. To są bardzo fajne cechy, ale nie każdemu należy to dawać. Jeśli pojawi się w głowie, "heh, kurde, mogę jej pomóc", albo "no, trzeba się nią zaopiekować i będzie git" .... wstrzymaj konie i uruchom myślenie "po
TA-RA-PIA. Chlop moze byc przecietny i sciaga schemat uszkodzonych sarenek, gdzie to one lgną do normalnego goscia po karuzeli chadów i łamaczy serc z problemami psychicznymi. Te ogarniete i zdrowe psychicznie albo na takiego chłopa nie spojrzą albo sa juz w zwiazkach. Zrozumienie ze sa takie laski szukajace normalnych gosci schodzace z wymaganiami celem wyleczenia przeszłosci jest sensowniejsze niz wciskanie ze to z typem cos nie tak.


@vauecki: why not both?
Może poszukać normalnej albo takiej, co ma już swoje braki przerobione, zamiast borderek? Aaa zapomniałam, że taka byłaby za mało ekscytująca i wygląd szarej myszki to nie to


A są takie gdzieś wolne jeszcze?
zajebisty seks którego wcześniej nie miały.


@mirko_anonim: Ciekawe kiedy się niebiescy nauczą, że dla różowych ma to marginalne znaczenie. One szukają czegoś całkowicie innego. Na krótki dystans te psychologiczno czerwonopigułkowe pierdoły zadziałają. Dlatego że uda się chłopu zrobić lasce wodę z mózgu, ale w końcu jej serce dojdzie do głosu i odejdzie.
Jesteś po prostu etapem przejściowym, laski z Tobą uczą się od czego trzeba uciekać, i znajdują sobie kogoś z
@mirko_anonim: Dajesz tylko tyle i aż tyle co sam otrzymujesz. Obecnie jesteś dla nich terapeutą, coachem, psychiatrą, duchowym przewodnikiem i psychologiem w jednym. W drugą stronę nie wygląda, żebyś otrzymywał zbyt wiele. Z opisu przypomina to trochę jakbyś miał jakiś syndrom pasterza-opiekuna nad zbłąkanymi owieczkami.

Kobiety zawsze celują w i wiążą się z mężczyznami lepszymi od siebie. Wygląda na to, że to Ty dajesz im przyspieszony kurs, w wyniku którego gwałtownie