Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 32 lata. Jestem sama, nie potrafię znaleźć nikogo do związku. Chociaż, to nic dziwnego bo nikogo nie szukam. Odkładam to w czasie, bo przecież muszę ogarnąć najpierw siebie. Mam wrażenie że ostatnie 7 lat które minęły mi od zakończenia kilkuletniego związku zleciało nawet nie wiem kiedy. I teraz myślę o tym, że nawet zakładając optymistycznie że wreszcie poczuje się wystarczająca by kogoś znaleźć to nawet jeżeli go znajdę, przecież ja nawet nigdy się nie zastanawiałam czy chce mieć dziecko. Z poprzednim partnerem nie chciałam go mieć. A teraz nawet jeżeli kogoś poznam i mu zaufam to minie minimum dwa lata i czuję że te drzwi już dawno się dla mnie zamknęły. Chyba dociera do mnie, że nigdy nie założę rodziny. A nawet teraz nie wiem, czy chciałabym ją zakładać. Chciałabym tylko kogoś pokochać. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
@mirko_anonim: a zastanawiałaś się już, czy chcesz uprawiać szermierkę? Albo czy zostaniesz lekarzem? Albo czy zastanawiałaś się już nad przeprowadzką do Hiszpanii?

Czy może nie zastanawiałaś się nad tym, bo tego nie porrzebujesz, tylko akurat większość ludzi wokół tego nie robi i nie masz presji, żeby się zastanawiać nad rzeczami, które cię nie pociągają? Bo jakby cię pociągały to byś po prostu ich chciała i to byłoby jasne.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @malebro: gdzie tutaj widzisz chęć wrobienia faceta w dziecko? Odstaw wykop. Wspomniałam, że nawet nie wiem czy chce je mieć, najpierw musiałabym poznać faceta z którym będę chcieć dzielić życie, będę chciała przeżyć je razem, i być może mieć dziecko, wtedy jest dla mnie odpowiedni czas by zacząć myśleć, nie realizować, bo to nie jest decyzja, którą podejmuje się samodzielnie. Ale zdaje sobie sprawę że będzie
@Pistolsen: Idź sączyć gdzie indziej ten jad przegrywie ;) co zabolało, bo nawet taka babeczka samotna nie chciałaby kogoś takiego jak Ty. Pewnie płaczesz w kącie, bo nigdy nie będziesz miał nawet wyboru posiadania gowniaków a i o podróżach możesz zapomnieć z drugą połówką. Czyli pozostaje ci cieszysz się tym co masz czyli obrażaniem ludzi w necie. Brawo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mirko_anonim nie jest za późno. Poczułaś że chcesz kogoś poznać, że jesteś otwarta na taką opcję, to możesz spokojnie coś robić w tym kierunku.
Jednocześnie moim zdaniem to czy chciałabyś mieć dzieci czy nie możesz też przemyśleć sama - chyba że już wiesz, że odpowiedź to jest "tak - z odpowiednim partnerem".
Do założenia rodziny masz jeszcze czas. 35-40 to wcale nie jest tak zły czas na dziecko. Ani zdrowotnie, ani organizacyjnie