Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Słuchajcie, czytałem niedawno wpis jakiegoś Mirka, który pisał, że u divy idzie pod prysznic a potem cały nagi idzie do pokoju divy. Troche mnie to zastanowiło. Czy tak wyglądają wizyty u divy? Wasze wizyty też? I potem jeszcze mówicie divom mechanicznie, np . zrób mi l... albo wypnij się?
Mi się wydawało, że najpierw to będzie rozmowa, nieśmiały dotyk dłoni, dotknięcie jej uda,, pocałunki, rozbieranie się stopniowe, patrzenie sobie w oczy, przytulanie.. a potem dopiero seks i to nie mechaniczny, ale jak z własną dziewczyną... #divy #divyzwykopem #roksa #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: jak idziesz pierwszy raz do normalnej, która ma w ofercie GFE i powiesz jej czego oczekujesz to się dostosuje, bo inaczej skąd ma wiedzieć jak chcesz żeby spotkanie wyglądało. Na kolejnych spotkaniach już będzie to naturalniej wyglądać
@mirko_anonim:

Wszystkie szczegóły (np. prośba o możliwość rozebrania drugiej osoby)
i oczekiwania, obydwu stron, można doprecyzować, przed spotkaniem, w trakcie rozmowy.

Jeśli zależałoby Ci na bardziej subtelnym wprowadzeniu do obcowania cielesnego, ze stroną kobiecą, to wystarczy o tym napomknąć.

Oczywiście, musisz mieć też na uwadze czas.
Jedna godzina to trochę krótko, na takie pieszczoty, ale dwie lub trzy, czy też usługa całonocna, jawią się, jako większe pole do popisu. :)