Wpis z mikrobloga

Krotka kontynuacja tagu #bylsobieprzegryw

Od ostatniego razu spotkałem się z dwoma #rozowymipaskami. Oba wypady zakończyły się fiaskiem. Jedna z nich spotkała się bo "nudzi się jej" i randka zakończona po 30 min. Baba jęczy na otaczający świat i nie da się z nią wytrzymać.

Druga po 10 min proponowała wspólny wypad do łazienki... - zwiałem. gdybym chciał być tam gdzie już była połowa z mieszkańców miasta #krakow to poszedłbym do Galerii Krakowskiej...

Na tym koniec randkowania offline.

Dzisiaj chciałem skasować konto... i dokonałem zaskakującego odkrycia. Zacząłem otwierać wszystkie nieprzeczytane wiadomości i 70% z nich wyraźnie podkreślało że zafascynował je piękny, prawdziwy opis istoty życia jaki przedstawiłem na moim profilu. Otwieram swój profil, czytam i jestem pod wrażeniem :)

#rozowepaski lecą na piękne słówka. Tylko jest jeden warunek... muszą dostrzec że mogą być one prawdziwe.

Z tego wrażenia zapomniałem po co się zalogowałem... i odpisałem jednej ślicznej studentce. Nie obiecuję sobie nic z tego... ale może na kawę pozwoliłaby siebie zaprosić (nie ważne w jakim charakterze - może być nawet szczere friendzone - w chwili obecnej mam wolne sloty czasowe).

---

Ponadto taki #tfwnogf jak ja wylądował wczoraj wylądował na wiejskiej 18nastce kumpla. Wódy pod dostatkiem, większość facetów to przegrywy i siedziały przed komputerem. Takie DJ-e z Koziej Wolki. Więc #tfwnogf pozwolił sobie zatańczyć z każdym #rozowympaskeim na tej sali. Fantastycznie się bawiłem, tylko szkoda że ich przedział wiekowy to 14-19 lat ( ) % przy czym ta 19nastolatka to typowa wiejska zdzira... :(

BTW uroda 10/10.


Ehh gdybym miał okazję poznać prosty, uroczy #rozowypasek ze wsi w wieku 20-24 lata...




#bylsobieprzegryw #przegryw #coolstory
  • 33
  • Odpowiedz
@tangerine_: AGH? Spalić i zakopać!

Ja już pan magister od października... i nie z AGH. I w tym problem że magister. Spróbuj w takim wieku szukać czegoś poważnego (nie przygody - bo o to łatwo).

Trudno jest... nie wiem jak zacząć. I wygląda na to że kiedyś po pijaku wymyśliłem, ze może mi w tym pomóc internet... i kontynuuję tak dla beki
  • Odpowiedz
@tangerine_: Nie rozpaczam. Powoli zapala mi się tylko w głowie lampka że powinienem być zaniepokojony.

To wynika z czegoś innego. Proste pytanie co jest celem Twojego życia?

- zarabiać dużo
  • Odpowiedz
@BenAffleck:

No jak dla mnie nie masz racji, więc nie będę się kłócił i tyle. Przez 10/10 podkreśla, że była to dziewiątka, która miała jakieś specyficzne, podobające mu się cechy urody. MU.
  • Odpowiedz