Wpis z mikrobloga

Nigdy nie bierzcie buildów od zizarana.
Za każdym razem gdy miałem serdecznie dość tej obrzyganej gry, to nie była wina gry, że jest obrzygana. To była wina buildu, że gre mogłem określić jedynie słowem - obrzygana.

Wybuchające totemy z Crucible - ~20 divine utopione XD 0 dmg 0 tankowatości a taki niby broken, uber boss killer w 5 sekund za jedynie 20 psc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sirusa nie bylem w stanie zabić :)

Toxic Rain Pathfinder - nawet nie chce tego komentować... 500 dps to chyba miało................ no zero obrażeń, porażka, jeszcze dot....


i jeszcze jakiś ale nie pamietam jaki.

Tymczasem: z maxrolla - EA balista elementalist, jakiś losowy flicker z poe vault, jakiś losowy vortex z forum. To tymi buildami bardzo przyjemnie sie gralo.
Teraz przebudowalem toxic raina na lightning arrow z maxrolla i powiem wam, że wpakowalem 8 divine a jak tylko zacząłem strzelać to aż uśmiechnięty przez całą mape byłem :) tyle godzin cierpienia spotęgowały zachwyt przyjemnym gameplayem...
#pathofexile
  • 12
  • Odpowiedz
@siadatajta: Chcialbym zobaczyc poby tych postaci co robiles od Zizarana, jak one faktycznie wygladaly. Gralem explo totemami od Ziza i robilem 30 fal simu deathless. A build doslownie nic nie potrzebowal poza lukiem i drzewkiem crucible oczywiscie.
  • Odpowiedz
@siadatajta: ja od praktycznie początku, jeszcze za czasów bety, robiłem swoje, poza może jednym razem, i tak z 15-20% max było nieudanych że musiałem respecy robić na drugi build, albo olewałem ligę, ale jaka mega satysfakcja jak przez to że prawie nikt tym nie grał, to ubierałem chara za grosze i można było wszystko robić z zamkniętymi oczami, jeśli build był udany, a szczerze mówiąc z pob to teraz bardzo łatwo
  • Odpowiedz
@siadatajta: Ja chce zobaczyc twoj pob, a nie ten zizarana ;) Z doswiadczenia wiem, ze gracze czesto pomijaja najmniejsze szczegoly, ktore decyduja finalnie czy build dziala czy nie.
  • Odpowiedz
@siadatajta: exploding totems nie sprawdzam nawet bo w tej lidze to martwy build przez brak crucible. Ale patrząc na to jak wyglądają oba poby toxic rain - Twój wygląda o kilka poziomie gorzej od Ziza. Dużo słabsz gear czy to pod kątem explicitów (zwłaszcza pasek, amulet i topaz ring są śmieszne) czy nawet braku jakichkolwiek eldritch implicitów, broń masz na złej bazie, zaś +2 to useless fracture, bo można to zawsze
  • Odpowiedz