Wpis z mikrobloga

@HarryB
@leemealitie: Nie ma sensu on dalej nie widzi problemu, on wszystko dobrze zrobił, porozmawiał z wszystkimi jak trzeba( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle nawet nie odniósł się do chamskiego zachowania wobec Łucji, dalej zero refleksji.
  • Odpowiedz
@HarryB: ani słowem nie wspomniał o Łucji i o tym jak wrednie ją dyskryminowali. Każdy
czekał aż odniesie się do tych sytuacji, a on standardowo zmienił temat
  • Odpowiedz
@leemealitie: on sie nie tłumaczy On tak ${£{$^}$ od rzeczy, że sie słuchać nie da. „Pokazałem Wam z mojej perspektywy, tak czułem, szczerze pogadałem, nie miałem z Łucją flow, nie jesteśmy stworzeni itp.” Jprd naprawdę, ale to jest chyba typ zdobywcy. Każdą omami, a jak już zdobędzie to olewka totalna
  • Odpowiedz
@Matlol: zdobywcy? Wszystkie za nim tam sikają, on nawet nie musi się wysilać żeby być zdobywcą, podejrzewam że gdyby miał wykrzesać z siebie jakąś sztukę podrywu to musiałby zasięgnąć porady wszystkich w hotelu jaką taktykę najlepiej obrać żeby wypaść dobrze w ich oczach. To taki błazen w ładnym przebraniu.
  • Odpowiedz
@leemealitie: Ciproch to chyba tak długo milczał bo się uczył tekstu na pamięć. Wygląda jakby czytał z kartki w pewnych momentach na tych nagraniach więc obstawiam że odgrywa tu rolę. Słysząc jego intonację mam wrażenie że słucham recytowanego wierszyka. Ciekawa jestem tylko czy sam sobie ten tekst napisał czy braciszek z tvn mu scenariusz podsunął.
  • Odpowiedz
@Owieczkin14: on ma opanowane lanie wody do perfekcji, takie #!$%@? dla samego #!$%@?, z którego nic nie wynika. Ot coś tam nawija, czasami wtrąci jakieś mądre słowo, żeby sprawiać wrażenie ogarniętego i inteligentnego gościa, takie zwyczajne #!$%@? zakochanego w sobie dupka.
  • Odpowiedz
@Adriabba: No innego słowa nie znalazłem. Bardziej chodzi o to, że jak już „dopadnie” jakąś laskę (zazwyczaj to one jego wybierają jak zauważyłeś) to On zmienia się i przestaje rozmawiać, zwracać uwagę. Pod takim względem nazywam Go zdobywcą. To taki paradoks chyba
  • Odpowiedz
@Matlol: *zauważyłaś. :)

On po prostu czeka na ciepłe kapcie, liczy na taką parę, z którą spokojnie będzie mógł się kulać do finału, a że te ślepe idiotki podbijają w nim poczucie własnej zajebistosci... jemu się wydaje, że mu się po prostu to należy więc nie traci energii na jakieś podchody. Dopiero jak dupsko zaczyna się palić to dosłownie widać na jego twarzy zagubienie i panikę, bo co teraz. Chłopak nie
  • Odpowiedz
@Adriabba: w oczach dziewczyn plusuje tym, że potrafi się wysłowić, jest opanowany i taki wyjątkowy, bo któż to widział tenisistę z kolczykami xD Po czasie wychodzi prawdziwa twarz niedojrzałego, atencyjnego tchórza, co to myśli, że jak założy spódnicę to będzie junik. Dziewczyny go chyba mało interesują, dalej typuję, że on celuje w Krzyśka
  • Odpowiedz