Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cirilla1989: a Ty znowu swoje jestem z nikim nie związany mam swój rozum i wiem co widzę tyle w tym temacie mam takie samo prawo komentować tak jak i wy także wrzućmy na luz. Jest sobota piękna pogoda ostatnie dni ciepełka także korzystajmy
  • Odpowiedz
@cirilla1989: kiedyś był tu brat Simona od BiBi, ale nie pamiętam czy chciał kogoś umieralność czy tylko wyżalić się na nią. Ale ten tutaj to przechodzi sam siebie żeby trzymać pozory, z marnym skutkiem.
  • Odpowiedz
@cirilla1989: Zerknęłam na FB i jest tam profil Michał Olecki. Są tylko informacje, że Politechnika Łódzka od 2021 i polubienia kościołów i DA5 (duszpasterstwo akademickie piątka). Jest wielce prawdopodobne, że to nie zbieżność nazwisk i że nasz wykopkowy duszpasterz to ta sama osoba. Za to- politechnika łódzka, rozpoczęcie edukacji w 2021, zacięcie duszpasterskie no i ta swoista infantylność. Pewnie ktoś, kto uwielbia Srocha i cierpi, że jego idol został wbity na
  • Odpowiedz
@michal-olecki: zajęcza wargo, ty w którymś komentarzu napisałaś ze schlebia ci to ze ktoś cię wziął za karoline, a skoro podajesz się za faceta to troche nie trafiłaś z tą próbą schlebienia sobie, któremu facetowi schlebia porównanie do kobiety, fakt faktem ze męskiej z obycia i mało kobiecej ale stil XDDD pol mózgu to ty już masz Karolina, strach pomyśleć jakby jeszcze z tego zrobic pół
  • Odpowiedz
@sesame0il: i tak się nie przyzna, próbuje sobie ocieplić wizerunek, a jak jej się uda (marzenia ściętej głowy) to założy sobie konto już jako ona i myśli że wjedzie na wykop, cała na biało, niczym nasza Monia. No nie... To się nie uda xD
  • Odpowiedz
@cirilla1989: że siedzi to jest oczywiste, ja też ich nie śledzę, nie będę nabijać im follow, ale widzę screeny i jestem niemalże pewna że to OnlyJad z nami tu prowadzi zaciekłą dyskusję w obronie kółka wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
Olecki już daj spokój, korzystaj ze słoneczka i #!$%@? się od wykopków. Idąc do chyba wiedzieli na co się piszą i każdemu można oceniać i komentować to co widzi w szczególności w tv. W jeszcze dokładniej może oceniać bandę debili, którzy dobrowolnie się zgłosili do programu który będzie nadawany w kraju w którym jest około 38 milionów mieszkańców.
Skończ pan wstydu oszczędź.
  • Odpowiedz
  • 1
@michal-olecki: prawo Murph'ego, prostuj wykop a wykop sprostuje Ciebie.

Oprócz Ciebie, ostatnimi dniami wysypało się na tagu mnóstwo zielonek. Możliwe, że jest tu więcej uczestników a Mirko szybko to załatwi ;)
  • Odpowiedz