Wpis z mikrobloga

cześć, jakoś rok temu brałem receptę na medyczna marihuanę na bezsenność i migreny z nią związane. Teraz chciałem sobie znowu taka załatwić i nie polecam strony zielonytemat. wysłałem im opis zapłaciłem 130 i okazuje się że oni tylko pośredniczą. po 4 godzinach dostałem maila ze strony znanarecepta od pani doktor ze leczenie medyczna marihuana jest tylko jako alternatywa gdy zwykle środki zawodzą... napisała mi się mam iść do lekarza po tabletki. pieniądze wtopione. zero rozmowy zero wywiadu szkoda pieniędzy. tak więc pytanie. jakas legitna strona ?
#wykopjointclub #medycznamarihuana
  • 12
@Jaromiszcz: Oczywiście, że warto. :) CannDo jako platforma pozostaje tak neutralne, jak to możliwe. Natomiast serdecznie zapraszamy Cię do opisania swojego doświadczenia samemu. Pamiętaj tylko, że najsilniejsze opinie to takie, które skupiają się na faktach i zostawiają innym przestrzeń do samodzielnego wyciągnięcia wniosków.
@Jaromiszcz: ja polecam stronę drugly.pl za pierwszą wizytę zapłaciłem chyba rok temu 150 zł za drugą już płacę 90 na pierwszą konsultację online umówiłem się następnego dnia zadzwoniła miła pani, wypytała na jaką chorobę bym chciał leczyć się konopiami, powiedziała tylko o skutkach ubocznych czy wiem co to jest efekt gastrofazy i zapytała się czy chce to mocniejszą odmianę czy słabszą powiedziałem że mocniejszą wypisała reckę na 10 g poszedłem kupiłem
@lucynkatrzytrzy: żadna ściema też tak myślałem bo nazwa trochę dziwna wszystko brzmiało jak jakiś skam i trochę się bałem wtopić za pierwszą konsultację 150 zł no ale finalnie się opłaciło. Tylko tam ostatnio ciężko z terminami przedwczoraj były wolne dzisiaj już chcę zaklepać termin i lipa
@Tostownica: potwierdzam, brałem u nich dwukrotnie receptę. Minusem jest że przepisują recepty tylko na odmiany S-lab 18%. Ale jak już wspomniano, wizyta tylko 50zl i można się umówić nawet na ten sam dzień