Wpis z mikrobloga

Co myślicie o pomyśle tworzenia oddziałów z polskich bezdomnych (ew. nieudaczników i #przegryw) i wysyłania ich za ich zgodą na wojnę na ukrainę? Jak patrzę się na takich co siedzą pod moim domem to widzę że w sumie im wszystko jedno co się z nimi stanie. Pomijam że są mega tępi, zepsuci i natarczywi do obcych ludzi(żebrają i załatwiają swoje potrzeby pod klatką schodową na chodniku :( ), blokują mi wejście do domu często i śmierdzą, straż miejska/policja przyjeżdża po nich co 2 dni(interwencja za nasze pieniądze publ.)... Wystarczy im zrobić 1 dniowe szkolenie i wysłać na front. Jeśli uda im się przeżyć to może sobie zarobią na mydło i na mieszkanie w Polsce i przestaną być bezdomni. Polakom to też pomoże bo nie będą zatruwać nam życia i nas #!$%@?**. #ukraina #wojna
Jot2077 - Co myślicie o pomyśle tworzenia oddziałów z polskich bezdomnych (ew. nieuda...

źródło: main_04rosja_obecnie

Pobierz
  • 9
@Jot2077: ja nie mogę, bo mam takie zaburzenia lękowe, że prędzej bym się postrzelił w nerkę albo przypadkowo wysadził się granatem, niż bym zrobił coś sensownego
Ja??? XD Ja mam gdzieś kto tę wojnę wygra i ilu (głupich)ludzi dowolnej narodowości tam zginie, Nie kibicuję nikomu ale rozsądek i fakty mówią mi że FR to wygra. Ja nikomu nie siedzę pod klatką schodową i nie blokuję wejścia do mieszkania, nie szczam mu pod jego domem nie zaczepiam nikogo i nie zatruwam życia wręcz sprawiam że do budżetu PL wpada trochę pieniędzy z moich podatków, więc pomagam nawet tobie. Jestem
@Rimbolo: Nie wiem kim jesteś, ale nie chcesz to nie idź. Nikt CI nie każe. Problem są bezdomni którzy mogą walczyć za "coś tam", a nikt im tego nie zaproponuje.
@Jot2077 masz się za lepszego od innych bo odprowadzasz podatki i nie szczasz pod blokiem. Może sprawdźmy kto odprowadza więcej podatków bo może się okazać, że będę musiał zaproponować ci wyjazd na wojnę. Dawno nie czytałem takiego szajsu.
@Fuate: Nie napisałem że mam się za lepszego od innych. To że wyciągasz taki wniosek z tego co napisałem może świadczyć że masz się za lepszego od innych(a nie jesteś, sprawdziłem to ukrofilu). Co do tego kto więcej odprowadza to po bezowocnym sprawdzeniu kim jesteś widać że nie jest to możliwe.
@Fuate: Poza tym pisałem że dla mnie nie ma to większego znaczenia kto wygra wojnę, bo nawet jak fałszywe ukry stracą połowę kraju to i tak będą buforem dla Nas ręsztą kraju :)
@Jot2077 po twoim profilu mogę wywnioskować taki sam shit jak ty od mojego czyli jesteś kibicem wisełki i smieszkujesz z Wałęsy, coś pominąłem?
@Jot2077: przecież sporo tych bezdomnych meneli to tak naprawdę narcyzi i socjopaci. prowadzą wyniszczający tryb życia, ale to nie oznacza, że im wszystko jedno xD Wręcz przeciwnie, żyją na koszt społeczeństwa i nie liczą się z normami społecznymi, bo są to cechy ww. zaburzeń. Uważają, że im się należy, żeby inni to wszystko tolerowali