Wpis z mikrobloga

Jednak hostele to dużo zalet. Żałuję, że dopiero teraz w Tokio #japonia korzystam. 5 raz w ciągu roku. Spotykasz ciekawych ludzi. Przedwczoraj Argentyńczyk. Ambasador wannabe. Błysnąłem hiszpańskim. Zawsze uwielbiam. Wczoraj poznana starsza Japonka i Węgier. Dziwne, że z hosteli korzystają. W ich wieku? Ale jak piszę hostele mają właśnie swoje zalety. I muszę to dopisać: Japonki są wyjątkowo piękne. Jedziesz rowerem po mieście, w pociągu/metrze, obchodząc atrakcje. Mijasz ich mnóstwo. Jedna ładniejsza od drugiej. Tak samo jak Koreanki czy Tajwańki. Te lokalne zawsze najbardziej mi się podobają. Te czarne włosy, ogromne sarnie czarne oczy w czarnej oprawie! No chyba, że ktoś gustuje w blondynkach. Nie rozumiem, ale nie mam nic przeciwko. hostel Hiromas Kotobuki, Tokjo.
Jgruyf - Jednak hostele to dużo zalet. Żałuję, że dopiero teraz w Tokio #japonia korz...

źródło: temp_file2127818422600328584

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bartd Tak bunk beds. Takie kapsuły. O dziwo śpię świetnie. Innych osób nawet nie poznasz w dormie. Hostele są #!$%@?. Tylko goście mogą nabrudzić. Tylko po pijaku. Można w ciemno najtańszy brać. Absololutna cisza. Pełna kulturka. Obadaj dziesiejszy za 99 ziko.
Jgruyf - @bartd Tak bunk beds. Takie kapsuły. O dziwo śpię świetnie. Innych osób nawe...

źródło: temp_file5309604250540074663

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nie muszę. Nie ten level. Ale uwielbiam patrzeć im w oczy mijając po drodze. Może się wydawać nachalne. Nic nie poradzę. Azjatyckie oczy żeńskie to absolutnie mój fetysz. I jak Azjatce spojrzysz w oczy to chyba ma imperatyw uśmiechnąć się lub ukłonić. Albo są tak przyjaźne. Na pewno są.
  • Odpowiedz
@Jgruyf japonki są przemiłe:) to samo zauważyłem, zawsze są uśmiechnięte, gdy im spojrzysz w oczy. dużo z nich ma kompleks oczu, ale ja lubię nawte te małe, ciemne szparki, które potrafią przeszyć do serca... do tego płaski nosek, te ich fałdki pod okiem i grzywka. #!$%@?, ale takie właśnie lubię, a nie te clowny, które się promuje w jpop/kpop
  • Odpowiedz