Wpis z mikrobloga

Dobra star warsowe świry powiedzcie mi jedno:

Czy wg star warsowego lore i działających tam praw mocy itp. Darth Vader mógłby teoretycznie skręcić mi jądra jak na załączonym obrazku?

Przecież to byłoby niekontrowalnym atakiem, wiadomo vader miał swój pokazowy trick w postaci emo-bdsm-duszenia ale taki atak z zaskoczenia na jądra z odległości jest czymś nieprzewidywalnym. Nie wiem jak to do końca działa ale w filmach anakin jak bił sie z obi wanem to mieli moment, że te ich moce tam się ze sobą spotkały i finalnie się obaj odepchnęli. Czy to znaczy, że gdybym był jedi mógłbym się przed tym obronić używając mocy? A co mógłby zrobić taki zwykły rebeliant w takim wypadku? Jego jajca finalnie by wyglądały jak supeł ze sznurówek.
#starwars #kiciochpyta
Szafraniarz - Dobra star warsowe świry powiedzcie mi jedno:

Czy wg star warsowego lo...

źródło: 1000000434

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Szafraniarz ogólnie to jest tak możliwość, ale jest to niehonorowe, więc raczej takich "ciosów" się nie zadaje XD.

Swoją drogą zrobiłeś mi dzień tą rozkminą XD. Dzięki, duże pięć dla Ciebie Miras!
  • Odpowiedz
@Szafraniarz: polecę klasykiem
Ogólnie to, Vader raczej nie bawił się w takie subtelności. On stawiał na brutalną siłę. Więc prędzej by Ci jądra odciął. Najprędzej razem z nogami. Takie numery to raczej Imperator. On lubił osłabiać przeciwnika by potem bezwzględnie go wykończyć.
CynicznyDlugouch - @Szafraniarz:  polecę klasykiem
Ogólnie to, Vader raczej nie bawił...
  • Odpowiedz
@Szafraniarz: Tak, mógłby. Ale jest to znacznie trudniejsze i finalnie po prostu łatwiej kogoś udusić.
Moc jest zdecydowanie trudniejsza w użyciu gdy nie widzisz celu, dodatkowo mniejszy cel wymaga precyzyji. Pewnie dostępna siła też byłaby mniejsza, ale tutaj raczej wychodzi na 0 z racji delikatnego celu ( )
Z podobnego powodu również dość szybko jedi rzucają ludźmi, ale wciśnięcie przycisku nie jest już tak proste.
Jak
  • Odpowiedz
@CynicznyDlugouch: Vader jak najbardziej lubił niepotrzebne efekciarstwo - potrafił np. wlecieć na miejsce akcji na kadłubie TIE fightera, którym sam sterował mocą, a jego peleryna powiewała nawet w bezwietrznych miejscach (prawdopodobnie sam machał nią za pomocą mocy :) Skręcanie jąder byłoby totalnie w jego stylu
  • Odpowiedz
@Anjinsan87 a widzisz, takiego wejścia Vadera nie znam. To któryś komiks z nowego kanonu?
W sumie to teoretycznie w serialu też niby bawił się z Obi Wanem w kotka i myszkę. Bo tam ewidentnie chciał go upokorzyć. Więc tam kręcenie wora byłoby nawet pasujące.
Jednak biorąc pod uwagę, że gdy zależało mu na czasie to parł przed siebie i nie bawił się w subtelności. Tylko zabijał jak najszybciej by wyrąbać sobie drogę
  • Odpowiedz