Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Swoją drogą, dziwię się, że produkcja nie wzięła sobie lekcji do serca po tym co się wydarzyło w HP4 z Wiki i linczem na niej. Nie dość, że dziewczyna miała problemy psychiczne juz parę lat wcześniej, to mimo to jakoś wyszła z tego dołka, było lepiej, lub gorzej, ale bylo, robiła sobie tą swoją karierę. Niestety po Hotelu i licznych hejtach w jej stronę, wpadła znowu w to samo go.wno jakim jest depresja. I to dwubiegunowa. Dziewczyna zaliczyła taki pik w dół od momentu Hotelu, że tu może się kiedyś wydarzyć dramat...
Dziwię się naprawdę, ze produkcja i TVN maja to w dupie. Bo Łucja może być silna osoba, super zawodniczka, ale nie wiemy co w niej siedzi po programie. Już nie jeden taki twardy charakter kończył na sznurze.
Skąd to zezwolenie na kolejne lincze, nie mam pojęcia.
  • 6
@Hogataa26: Uczestnicy są okropni, ale to produkcja jest największym dnem, bo oni zacieszają z takich sytuacji, gdyż to im robi robotę. Nie kiwną palcem, ewentualnie, gdy będzie zbyt gorąco, zrobią im jakąś pogadankę, by mieć przykrywkę i dalej będą się przyglądać, jak grupa gnoi jedną uczestniczkę. Parszywy biznes.
@Hogataa26: TVN to dla mnie największy "wyzyskiwacz " ludzkich emocji , oni mają tak wylane co się dzieje z ludźmi , byle by była oglądalność, hotel , ślub od pierwszego wejrzenia , tam zdecydowanie bardziej szkoda tych ludzi, bo oni naiwni , myślą , że faktycznie znajdą miłość , a dają im totalne przeciwieństwa do pary . Reszty programów nie pamiętam , bo mam sklerozę , ale nie ma drugiej takiej