Wpis z mikrobloga

Afera zaimkowa pokazuje że istnieją one w kwantowej superpozycji, z jednej strony będąc kompletnie nieistotną częścią gry którą wredne prawaki nie powinny się przejmować, a z drugiej będąc jedną z najbardziej integralnych części gry, w celu ochrony której największa strona z modami nawet wyda oświadczenie że nie powinno się w nią ingerować modami bo to by nie było po prostu słuszne. Kolaps funkcji falowej oczywiście zawsze wskazuje na tę wersję, która jest tr00nom bardziej na rękę.

#starfield #gry
  • 8
@tyrytyty: ludzie robią z igły widły. W Baldur's Gate 3 możesz zrobić chopa, z żeńskimi organami i inne woke przypały i nikt o tym nie wspomina. Jak dla mnie ludzie, którzy czepiają się zaimków w Starfield, to dokładnie takie same zjeby z odwrotnej strony barykady, co chcieli bojkotować Hogwarts Legacy. Już nie wspominając o tym, że wybór zaimków nie ma żadnego wpływu na grę!
@woytas: no dokładnie. Wybór zaimków nie ma na nic wpływu, każdy ma niby #!$%@? itd itd, ale jak chcesz coś z tym zrobić to nagle okazuje się (SZOK!), że jest to najważniejsza część gry i próba ingerencji w nią to wręcz bluźnierstwo.

Zaimki schroedingera, jednocześnie kompletnie nieistotne i nienaruszalne.
@tyrytyty: Ale wiesz takie podejście neutralnie skutkuje wieloma dziwnymi nieścisłościami w dialogach w grach.Choćby np.Hogwarts Legacy ,gdzie nie ma tam płci tylko czy uczeń czy uczennica,ale możesz chłopakiem jest uczennicą i i ekipa chyba co z tym zrobić więc niejednokrotnie zdarzało się,że ucznia mówi się per ona a nie on(oczywiście po angielsku w dialogach a nie tylko w napisach) co powoduje jakiś taki efekt niedopracowania i tandety.
@tyrytyty: Jak nie będzie na Nexusie, to się pojawi gdzieś indziej taki mod. Mam #!$%@? na zaimki. Jakby były jeszcze jakieś wymyślne zaimki typu eir/eirself albo inne woke wysrywy to bym to jeszcze mógł zrozumieć!
Jak nie będzie na Nexusie, to się pojawi gdzieś indziej


@woytas: to, że nie można bluźnić na nexusie, to symptom problemu, a nie problem sam w sobie

Mam #!$%@? na zaimki


widać

Jakby były jeszcze jakieś wymyślne zaimki typu eir/eirself albo inne woke wysrywy to bym to jeszcze mógł zrozumieć!


wiadomo, a za 10 lat będzie się pisało że prawdziwymi transfobami są neoleniniści