Wpis z mikrobloga

@szejas: Dzisiaj sprawdzałem to przy kwocie 300 euro chciało 2 euro prowizji. Na revolucie wymieniłem bez prowizji i minimalnie lepszym kursie. Ale większe kwoty to i revolut będzie chciał prowizje :D
@Cebulix możesz jeszcze upgradowac revoluta na wyższy plan, chyba mają jakąś promocje na miesiąc i potem można zrezygnować. nie wiem bo ja mam ten wyższy cały czas
@Cebulix: do 15 wrzesnia w aion banku jest najkorzystniej. pozniej nie wiem


@rtg_: konto maklerskie w Degiro. Ale sporo kombinowania z tym jest, trzeba uważać żeby na dobry ich rachunek przelać, który jest małymi literami napisany pod "głównym" (bo inaczej będzie dodatkowa wymiana po tragicznym kursie) i to działa tylko w stronę EUR -> PLN i tylko dla EUR.
@rtg_: nie ma ich w SEPA Instant. Przelew SEPA poprzednio doszedł mi do nich w 3 godziny. Wypłata trwa niestety długo, bo do 3-4 dni. Ale kurs EUR jest nawet minimalnie lepszy niż w Aionie (z moich obserwacji polegających na uruchomieniu obok siebie dwóch apek - na oko lepszy o jakieś 0,0015 PLN). Główna (znaczna wada) - jak wpłacisz do nich EUR to już nie masz możliwości wypłaty tego EUR, tylko