Wpis z mikrobloga

Chciałbym zaprezentować metodę działań #4konserwy na Wykopie.

Gdy znalezisko o danej treści dodane przez jednego użytkownika nie wejdzie na główną (warunek nie wymagany, często są duplikaty z głównej) dodawane jest z innego źródła o podobnej lub tej samej treści przez kolejną osobę.

Oczywiście circlejerk wykopuje n takich samych znalezisk, często nie znając ich treści. Tutaj idealny przykład tego:

http://www.wykop.pl/link/1879468/jaki-jest-prawdziwy-stan-panstwa-polskiego-gdy-usuniemy-zaslone-medialna/

Przy okazji #abw #duplikat i #neuropa
  • 68
@JaroslaPolskeZbaw: Ja mu nie wykopuje wszystkiego. I co poradzę, że dodaje dużo dobrych znalezisk, wdaje się w dyskusje, argumentuje je inaczej niż pisząc inwektywy.

Na starym koncie też był w top rankingu przez kilka lat. Miał poparcie takich osób jak reddig czy kubatre, a sporting czy kovac mogą im co najwyżej buty czyścić.
A czyta Hawkinga i interesuje się fizyką?


@JaroslaPolskeZbaw: @Andr3v: @Internet_the_explorer: w czasach szkolnych startowałem nawet w olimpiadzie z fizyki

zamkami


@JaroslaPolskeZbaw: historią zasadniczo, głównie wojskowości i IIWS, bardzo interesują mnie zamki, forty, bunkry... w zeszłym roku byłem w Normandii i oglądałem zamki i umocnienia z okresu IIWS, dwa[?] lata temu byłem w kilku zamkach w dolinie Loary :)

uprzedzając pytania - interesuje się też motoryzacją, cygarami, bardzo lubię
@RageKage:

I tak nic to nie zmienia. Żyją sobie ludzie którzy są wykształceni i bogaci i żadną tam astronomią się nie interesują. A Twoi koledzy starają się komus wmówić, że wykopywanie zamków i planet musi świadczyc o wybitnej inteligencji.
I tak nic to nie zmienia.


@JaroslaPolskeZbaw: to po co mnie wołałeś i pytałeś? czy ja Ci dupę zawracam? :)

Żyją sobie ludzie którzy są wykształceni i bogaci i żadną tam astronomią się nie interesują.


@JaroslaPolskeZbaw: oczywiście, chociaż z mojego doświadczenia wynika, że większość ludzi z sukcesjami ma jakieś pasje ;)

A Twoi koledzy starają się komus wmówić, że wykopywanie zamków i planet musi świadczyc o wybitnej inteligencji.


może, ale