Wpis z mikrobloga

Chciałbym zaprezentować metodę działań #4konserwy na Wykopie.

Gdy znalezisko o danej treści dodane przez jednego użytkownika nie wejdzie na główną (warunek nie wymagany, często są duplikaty z głównej) dodawane jest z innego źródła o podobnej lub tej samej treści przez kolejną osobę.

Oczywiście circlejerk wykopuje n takich samych znalezisk, często nie znając ich treści. Tutaj idealny przykład tego:

http://www.wykop.pl/link/1879468/jaki-jest-prawdziwy-stan-panstwa-polskiego-gdy-usuniemy-zaslone-medialna/

Przy okazji #abw #duplikat i #neuropa
  • 68
@RageKage:

to po co mnie wołałeś i pytałeś? czy ja Ci dupę zawracam? :)


Nie wołałem

Miałem plan. Skoro neuropejczyki mają takie złe zdanie o osobach nie interesujących się nauką to ciekawe co by napisali jakbyś nigdy się tym nie zajmował. Wszystko popsułeś
to ciekawe co by napisali jakbyś nigdy się tym nie zajmował


@JaroslaPolskeZbaw: musisz czasami brać pod uwagę, że my się trochę znamy...




ja np. bardzo to sobie cenie w neuropejczykach, że dzięki nim potrafię być na bieżąco z nauką - nie zawsze mi starczy czasu czy determinacji żeby dotrzeć do ciekawych tekstów czy wykładów, a dzięki takim ludziom jak sponge (i kilka innych) mam szansę dostać 'pod nos' ciekawe znaleziska o
@JaroslaPolskeZbaw:

Nie wołałem


Ale obgadywałeś i wypytywałeś, więc czułem obowiązek poinformowania RK.

no oryginał wykopałem, no i co?


Pokazuje to tylko, że to kolejne znalezisko sportinga, które wykopałeś. Mówisz, że neuropa sobie wzajemnie wykopuje to dałem przykład, że sam to robisz z 4konserwami.
@Andr3v:

Pokazuje to tylko, że to kolejne znalezisko sportinga, które wykopałeś. Mówisz, że neuropa sobie wzajemnie wykopuje to dałem przykład, że sam to robisz z 4konserwami.


Więc w czym Neuropa jest lepsza od 4konserwy

BTW ja wykopałem bo to co dodał Sporting było dobre
@JaroslaPolskeZbaw: Po pierwsze pisałem, że neuropa sobie wzajemnie niewykopuje znalezisk. Po drugie pokazujesz hipokryzję mówiąc, że znaleziska sportinga są dobre, a Gąbki już nie i nie można ich wykopywać. Kolejne - neuropa nie wykopuje po kilka(naście) razy duplikatów. Mroczni rycerze Wykopu sprawdzają to co dodają, szukają źródeł swoich i innych znalezisk dzięki czemu wyłapują manipulację i informacje nieprawdziwe. Neuropa ma też szersze pole zainteresowań niż gender, islam i polityka. Sam u
@Andr3v:

To nie wszystkie różnice, ale i tak odpowiedz chociaż na to.


Chodzi mi tylko o kwestie wykopywania/zakopywania. To jakie zainteresowania mają neuropejczyki mnie nie interesuję.

Po drugie pokazujesz hipokryzję mówiąc, że znaleziska sportinga są dobre, a Gąbki już nie i nie można ich wykopywać.


Znaleziska Sportinga mi sie podoba-wykopie

Znalezisko Sponge mi sie nie podoba-zakopie

Żadna hipokryzja, demokracja. Jak Neuropa chcę to niech sobie wykopuje nauke, ale odczepcie się od
@JaroslaPolskeZbaw: i tu jest różnica. Bo ta zła neuropa zmasakruje wasze niemal każde znalezisko. A wy czekacie tylko na polityke i ekonomie (bo tu możemy coś powiedzieć, a powiedzmy im że tusk to #!$%@? a jaroslaw polske zbaw). Ja co prawda nie udzielam się jakoś intensywnie, tu zakopie jedno znalezisko sportinga, a tu wykopie jego drugie, bo jest ciekawe. Ale patrząc na to racjonalnie i bez emocji(tak wiem, macie z tym