Wpis z mikrobloga

Pewność siebie - przyczyna czy skutek sukcesu.

1. Czy rodzimy się z pewnością siebie?
2. Kto w wieku dorastania posiada najwyższą a kto najniższą pewność siebie?
3. Czy instnieje wewnętrzna pewność siebie niezależna od opinii innych ludzi - nawet tych najbliższych?
4. Jak zdobyć pewność siebie - kwestia wyglądu i charakteru
5. Czy pewność siebie można ukraść?
.
.
.

w ciagu najblizszych dni odpowiem na te pytania w komentarzach. w tym czasie zapraszan do dyskusji, dzielenia sie doswiadczeniami, przemysleniami a takze do zadawania kolejnych pytan. bzw

https://youtube.com/shorts/B5dGFxWTiDM?si=voGbjhGQtM426OF6

#blackpill #redpill #przegryw #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
@chlodnywieczor: Wypadkowa wszystkiego. Podpatrujemy wzorce od rodziców, to jak się oni zachowują w społeczeństwie, jak oni do nas się odnoszą, czy wspierają nas, etc.

Ostatnio idąc alejką między blokami, jeden pies zaczął na mnie szczekać i wystawiać pysk przez barierki. Pomyślałem, pewnie każdemu tak przechodniowi robi, bo wydaje mu się że jest nietykalny. Może jakby jeden pedestrian zamachnął się na niego, to mimo wszystko nic by się nie zmieniło. Jeśli
  • Odpowiedz
@chlodnywieczor: żona mi opowiedziała o dziecku sąsiada, że ten - 3 latek - nie chce się bawić w berka, bo jest niski, ma krótkie nóżki i nikogo nie dogodni.
3 latek... Skoro u niego na tak wczesnym etapie to wstępuje, to jak zbadać "wrodzoną" pewność siebie?
  • Odpowiedz
@robert_malkowicz

On po prostu zbudował pewność tego, że jest słabszy w szybkim bieganiu od innych na bazie doświadczeń i trafnie dostrzegł, że posiadanie krótszych nóg od rywali jest tego najważniejszą przyczyną. Mądry dzieciak z rozwiniętym myśleniem analitycznym.
  • Odpowiedz