Wpis z mikrobloga

#kononowicz #barney #barnej
Barnej jest chory na cyklofrenie i każdy, kto oglada go regularnie powinien się tego domyśleć. Facet wymyśla sobie cele podróży (kaszanka, grzyby etc.), po czym w połowie drogi zawraca i snuje się po drogach nadaremno przepalając paliwo. Znaczna część jego planów nigdy nie została zrealizowana przez jego chwiejną emocjonalnie osobowość. W decydujących momentach wycofuje się i zawodzi. Dzisiaj przekonał się o tym sam Łukasz, który do tej pory próbował chronić Barneja, ale chyba już zrozumiał, że nie warto. My, starzy widziwie pamiętamy, do której bramki grał Pawełek, i znając jego przypadłość powinien być wykluczony z jakichkolwiek paktów, koalicji itd.
Tabasco666 - #kononowicz #barney #barnej
Barnej jest chory na cyklofrenie i każdy, kt...

źródło: pawel kolodziej

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Tabasco666: no i dlatego chlopecek jest chlopeckiem. Nigdy nie wiadomo co mu do lba przyjdzie, nigdy nie wiadomo co go odpali, dlatego tez on i jego zidiocialy brat sa juz teraz godnymi nastepcami knura. Olgierdowi wspolczuje ze tak go barnej wystawil, no ale co zrobisz. z barnejem to mozna tylko dla smiechu po kaszanke jechac. ustawiac sie z nim na powazne rzeczy to ryzyko. Co prawda do tej pory dowozil w
  • Odpowiedz
  • 0
@k-pow: Pełna zgoda. Mnie wielu ludzi zarzuca, że go hejtuję, a czy tak naprawdę robię coś więcej niż pisanie prawdy o nim? Też mam do chłopa jakąś tam sympatię, bo dzięki temu jaki jest mamy co oglądać, ale prywatnie to bym wolał trzymać się od niego z daleka, bo to zwyczajna chorągiewa i nie można na nim polegać.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: @GienekKupiec1986 Ta dwubiegunówka chyba się tyczy obojga bliźniaków. Albo po prostu Barney ma dwubiegunówkę a Piotrek słabą psychę.
Z Barneyem też jest taki problem, że dostał szansę na odkupienie, dał się Chłopecki polubić.... Ba wydaję mi się nawet , że Olgierdano z czasem polubił Barneya.....
No i rzeczywistość zweryfikowała....
Co ciekawe do Ola chyba dotarło, że Barney ma problem ze samym sobą i wyjątkowo został przez Ola potraktowany ulgowo, tak
  • Odpowiedz