Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czeka mnie odsiadka, kilka miesięcy, chciałbym mieć możliwość dostępu do l
wlasnych pieniędzy, jak to zrobić?
Nikt inny do konta nie ma dostępu i wykluczone abym kogoś upoważnił. Z gotowka nie pójdę, a w ciupie chyba nie będzie mi dane zrobić przelew?
Co by nie było, nikt przeze mnie nie ucierpiał, ja #!$%@? i poniosę skutki.
#wiezienie #prawo #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@PapaSar: Nie wiesz jak bardzo sie mylisz. @mirko_anonim Zrób sobie z wyprzedzeniem zaplanowane przelewy na konto ZK, nr rachunków są publicznie dostępne, w tytule wpisujesz dla kogo + imie ojca. Ewentualnie weź gotówkę, w momencie zameldowania Ci to wpiszą na wypiskę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Z gotowka nie pójdę


I tu jest błędne założenie. Bierz gotówki ile możesz. To ile będziesz miał przy sobie to pozwoli ci na lepszy "start" w tym przybytku.

@mirko_anonim a po co ci pieniądze w więzieniu?

@ataeB: Bo w więzieniach są kantyny i można normalnie kupować rzeczy jakie tam są dostępne - jedzenie, chemia, higiena, artykułu papiernicze czy tytoń itp. Więzienie ci owszem zapewni coś ale to
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

@mirko_anonim: jakbyś złożył zlecenie stałe na comiesięczny przelew to chyba powinno dochodzić ale nie gwarantuję


@darek-jg:

Tylko aby to działało to musi mieć pewność, że karę od początku do końca będzie dobywał w tej samej jednostce penitencjarnej a to nie jest takie oczywiste, bo więźniowie zmieniają jednostki. A może nie zadziałać, bo jednak nie robi się przelewu na jakieś ogólnopolskie konto SW a na poszczególne konto
  • Odpowiedz