Wpis z mikrobloga

W tym Starfieldzie jak jesteś na jakichś obcych planetach to w ogóle widać z ich powierzchni jakieś inne planety/gwiazdy znajdujące się bliżej czy dalej? Nawet w takim Mass Effect 1 mimo że planety były puste to jednak było widać że niebo nie jest tym samym niebem co na Ziemi, tutaj zobaczyłem parę urywków gry przed zakupem i wydaje mi się, że niebo na każdej planecie to po prostu malutkie punkciki na skyboxie jak w każdym miejscu na Ziemi.
#starfield #pcmasterrace
  • 8
@Gigamesh: no właśnie chodzi mi o jakieś obiekty znajdujące się względnie blisko planety, na której jesteśmy. Do dziś pamiętam widoki jakichś ogromnych, kolorowych gwiazd nad naszą głową gdy jeździliśmy Mako w Mass Effect. Może po prostu akurat nie trafiłem na odpowiedni urywek z gameplaya, bo widziałem tylko w nim na każdej planecie niebo z gwiazdkami malutkimi, jak u nas na Ziemi, a jako fan nocnego nieba bym tego nie zdzierżył
Btw po całych planetach też nie można chodzić, są niewidzialne ściany.


@Gigamesh: Możliwe, że są "sektory" bo lądować możesz poza miejscem wyznaczonym, chociaż ja z Atlanty wyszedłem w dzicz i zwiedziłem trochę okolicę bez latania, po prostu wyszedłem poza miasto