Wpis z mikrobloga

  • 2
@nocne_zwidy Nie podoba się ludziom różne trendy czy rzeczy to na nie narzekają i tyle ¯_(ツ)_/¯ Nie musisz lepiej wyglądać aby coś skrytykować. Nie rozumiem tego ostatnio popularnego podejścia, że nie możesz czegoś skrytykować jeśli ci się nie podoba o ile ciebie nie dotyczy czy nie krzywdzi to innych. Nie podoba Ci się i chcesz o tym powiedzieć to to zrób dlaczego nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kvas No to ja mogę tak samo obrócić twoją narrację i powiedzieć, że co Ci przeszkadza, że ja śmieje się z trendu, który polega się na śmianiu z innych bo mają inne poczucie estetyki.
  • Odpowiedz
@COVID-21: bo piszecie, że każdy może sobie chodzić w czym chce, a dla mnie jak ktoś w zimę po śniegu #!$%@? w klapkach, albo w 40 stopniowy upał w glanach, no to to jest debil i tyle.
@nocne_zwidy i ja i Ty wiemy że nie jest mu dobrze, bo nie trzeba przeprowadzać badań laboratoryjnych żeby wiedzieć, że glany w taką pogodę to czysta głupota.
  • Odpowiedz
  • 10
@nocne_zwidy
Mnie zawsze #!$%@? określenie "moda na brody" xD. Jakby to był jakiś najnowszy trend inzynierii genetycznej, że chłopom rosną włosy na ryju. To wcale nie tak, że ludzie noszą brody od setek tysięcy lat xD.
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: owszem i ja nie będę mu tego wypominał, ale w swojej główce od razu wiem, że mam do czynienia z debilem. On ma prawo założyć glany w upał, a ja mam prawo to ocenić. Nie znaczy to od razu, że będę go wytykał palcami, czy wyśmiewał, po prostu w mojej ocenie to debil i tyle.
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: on się nie spłakał tylko napisał że mu się nie podoba, po co wyolbrzymiasz.
Nie wszystkim musi się to samo podobać i nic się nie stanie jeśli ktoś podzieli się swoją OPINIĄ na głupim portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Problemem raczej jest że cię opinia randoma z internetu dotknęła
  • Odpowiedz
  • 3
@Bumelante Analogiczny do twojego. Okej to niech bedzie to ktokolwiek.Podałem taki przykład aby trafił do ciebie.
Już widzę, że cię w ten sposób uraziłem, a przecież idąc twoją logiką to nie powinno to obrazić twojej mamy(nic niemam do twojej mamy to był przykład)
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: dla mnie jest jednak różnica między uogólnieniem że np faceci z brodą wyglądają jak menele, a powiedzeniem tak o kimś konkretnie.
Pierwsze jest bzdurne, jak zresztą każde takie generalizowanie, ale drugie bardziej może dotknąć
  • Odpowiedz