Wpis z mikrobloga

No i na czas wróciłem właśnie, #!$%@?, ze Splendą #!$%@?. Teraz zagramy coś, #!$%@?, do lodów. Więc tak. Mamy #!$%@?, tak, jajka #!$%@?, kawa Folgers oczywiście, yy, mleko Dean'sa, Egg nog, proteiny serwatkowe iii espertejm. Robimy lody #!$%@?. Testo robi loda #!$%@? #!$%@?, biedaki, #!$%@? w dupe. A więc. Oczywiście, oczywiście #!$%@? nie byłbym sobą gdybym nie miał na sobie, #!$%@?, Calvina Kleina, skarpet, #!$%@?, FILA, koszulki, #!$%@?, Adidasa i Rolexa za 8 tysięcy dolarów, tak więc, #!$%@?, jak widzicie dalej jestem w formie szmaciarze #!$%@?, #!$%@?. Nalewamy mleczka, ok. 350ml, uzupełniamy do pół litra Egg nogiem. Widzicie #!$%@?, tak się żyje w Ameryce, nie to co w Europie, co? Bida jak #!$%@?, #!$%@?. A tu proszę bardzo. A dlaczego sam robię lody pomimo tego, że stać mnie na lody za miliony dolarów? Bo w lodach za milionów dolarów jest sam cukier, a moje lody mają w sobie 120 gram białka i tylko 600 kalorii. Serwatka. Raz, dwa, trzy, pięć. Okej. 100g białka. Zazdrościcie mi co? #!$%@? #!$%@?. Ja #!$%@?. #!$%@?. Prokurator, #!$%@? się #!$%@? w łeb baranie, #!$%@?. I teraz tak. Bierzemy miarkę #!$%@?. Możecie to kupić tylko w Williams-Sonoma. 7 łyżeczek, #!$%@?, do herbaty Splendy. Blendzior, masz #!$%@?, tu dla ciebie lód. Ja #!$%@?, wy w Europie macie takie syfy, że już się nawet nie chce rzygać, chce się srać, #!$%@?. Łyżeczka kawy Folgers. No i oczywiście, #!$%@?, 5 żółtek. 5 żółtek, ale tego wam nie pokażę, bo mi #!$%@? w YouTubie nie załaduje, #!$%@? biedaki. No, #!$%@?, ale jak nie załaduje, to co? Później wszyscy będą mówić, że "dawaj Testa do prokuratora, #!$%@? #!$%@?, bo nie pokazał jak sie jajka dodaje, #!$%@?". Polaczki to są jajka. To się kupuje w sklepie, #!$%@?. To kury znoszą. Kury to są takie zwierzęta, #!$%@? #!$%@?. Patrzcie jak to się robi wy #!$%@? #!$%@?, #!$%@?. Na nic was nie stać. Co byście beze mnie, #!$%@?, zrobili, co? Ale musicie wiedzieć, że ja wiecznie żył nie będę, do #!$%@?. Musicie się sami nauczyć myśleć. Ja #!$%@?. Na marginesie, dzisiejsze lody są waniliowo-yyy-kawowe. Aaa to dla nas. Dla mnie i dla ludzi na poziomie. Natomiast dla Blendziora, #!$%@?, #!$%@? #!$%@?, mam lody kakałowe, #!$%@?, kakałowe jakbyś chciał kolego. Patrzcie #!$%@?, tylko w Ameryce są takie jajka #!$%@?. No ale #!$%@?, jak powiedziałem Ameryka jest dla byka, Europa dla chłopa i Blendziora, #!$%@?. Co wy tam macie w tej #!$%@?, śmierdzącym gównej Europie, #!$%@? sam syf. Ja #!$%@?, #!$%@?. Swoją drogą słyszałem, że jakieś zdjęcia wyciekły do internetu Ewelinki, #!$%@?. Jestem bardzo zainteresowany, tak więc proszę o kontakt tą osobę, która do mnie napisała. Ugadamy się co do ceny. Patrzcie #!$%@?. Jaa #!$%@? tylko w Ameryce są takie jajka. Czy wy to w ogóle widzicie #!$%@? co się tutaj dzieje #!$%@?? Prawdziwy raj #!$%@?. Takie rzeczy możecie oglądać tylko w telewizji #!$%@?. A ja mam to na żywo. Widzicie #!$%@?? Biedaki #!$%@?. To jest życie #!$%@?. Tylko w Ameryce #!$%@?. W Europie jak mówiłem wy tam macie, obsrane dupy, #!$%@?, i nic po za tym. Ja #!$%@?. Kuurwa. Aaaaah #!$%@?, zazdroście co? #!$%@?. Jak ten lód będzie się kończył robić to dodamy troszeczkę migdałów mielonych, żeby go, #!$%@?, zagęścić. Se wyobrażacie coś takiego, #!$%@?? Coś takiego to u was tylko monarchowie mogą sobie pozwolić w Europie. A tu w Ameryce, #!$%@?, każdy je takie rzeczy i dlatego wszyscy wyglądamy tutaj zajebiście, jesteśmy, #!$%@?, wykształceni, pewni siebie i mamy w #!$%@? kasy #!$%@?. A wy? Wy macie tylko, #!$%@?. Wy nawet nie macie gadanej, #!$%@?, bo nie wiem czy zauważyliście, wszystkie #!$%@? co jakieś filmy, #!$%@?, publikują co niby piją do mnie to się wzorują na mnie, #!$%@?, wzorują się na Testo, bo Testo, #!$%@?, wyznacza trendy #!$%@?, Testo to jest trail, "trailblazer", #!$%@? #!$%@?. Aaaaa #!$%@?. Teraz wam... Czekaj #!$%@?, co się z tym teraz robi, tak? Macie, #!$%@?, takie pytanie do mnie, tak słucham? Macie takie pytanie? Tak, #!$%@? #!$%@?, macie takie pytanie #!$%@?. Proszę bardzo. #!$%@? to wszystko teraz trzeba, #!$%@?, zamieszać i odstawić do lodóweczki na jakieś pół godzinki. Aaa patrzcie, #!$%@?, to jest mikser, #!$%@?. Amerykański mikser, #!$%@? aaa widzicie. Tak jak skarpety, #!$%@?, są z Ameryki #!$%@? #!$%@?. Ja #!$%@?, aaa dalej, dajemy czadu co, #!$%@?? Dajemy czadu, Blendzior, co #!$%@? jak tam? Ja #!$%@?. Dobra. Za pół godziny wam #!$%@? pokażę jak się te lody robi #!$%@?.
#testo #testoviron
dsomgi00 - No i na czas wróciłem właśnie, #!$%@?, ze Splendą #!$%@?. Teraz zagramy co...