Wpis z mikrobloga

@apee: szczególnie po 30 roku życia, co wynika głównie z tzw. cięży geriatrycznej
Szkoda że feministki o tym nie mówiły, że w sumie lepiej najpierw znaleźć partnera i zakładać rodzine, dopiero później robić kariery. W zasadzie na odwrót się nie da.

Jest źle jednym słowem.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: pamiętaj, że to OP "korzysta z życia", nie inni, którzy nie potrzebują do tego prochów. Znałam podobny przypadek, tylko tam zamiast prochów był alkohol. Świetne korzystanie z życia, nic, tylko zazdrościć ;)
@apee: są, tylko trudniej znaleźć, bo są mniej widoczne.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: nie bardzo rozumiem co za różnica jakim narkotykiem odrzuca się od siebie rzeczywistość, jak dla mnie to jeden pies czy ktoś zajedzie swój organizm wódą czy jak tutaj mefedronem, w obydwu przypadkach zostaje współczuć uważania czegoś takiego za "korzystanie z życia"

Ja chce takie co nie chcą dzieci, ale są poukładane. A takich nie ma :)


@apee: oczywiście że są, albo źle szukasz, albo po prostu nie są Tobą
  • Odpowiedz
jak dla mnie to jeden pies czy ktoś zajedzie swój organizm wódą czy jak tutaj mefedronem, w obydwu przypadkach zostaje współczuć uważania czegoś takiego za "korzystanie z życia"


@Deska_o0: i jak najbardziej się zgadzam. Śmieję się tylko z autora skoro to jest wyznacznik, bo oczekuje fajnej laski samemu nie mając nic do zaoferowania.
  • Odpowiedz
via Android
  • 24
@bzyku95 99% kobiet chce teatrzyku bo się chcą poczuć jak księżniczka przez jeden dzień. A za rok rozwód xD Widzę pełno tego dookoła i zawsze się zastanawiam co czuje taki typ wtedy. Jakieś #!$%@? farmazonów, fotograf, filmy, jazda jakimś pożyczonym mercedesem bo trzeba się pokazać a za chwilę masz wielki #!$%@? z tego xD
  • Odpowiedz
@onepnch: bo kobiety w tym wieku już kilka facetów zdążyły mieć to myślą już innymi kategoriami, wykopkom przegrywom w wieku 30lat dzieci nie w głowie, bo jeszcze nie wiedzą jak za rękę nawet złapać.
  • Odpowiedz
lepiej najpierw znaleźć partnera i zakładać rodzine, dopiero później robić kariery. W zasadzie na odwrót się nie da.


@Ulfric_Stormcloak: byłoby spoko, ale kto wtedy tę rodzinę utrzyma? Już pomijam takie rzeczy jak kupno mieszkania, ale nawet proste życiowe wydatki są poza zasięgiem rodziny która "na razie nie robi kariery". We współczesnym klimacie socjoekonomicznym kobieta po prostu musi pracować, bo ma lepszą jakość życia kiedy skupia się na rozwoju kariery.
  • Odpowiedz
@onepnch: Nie prawda, ludzie są różni. Ja bym prędzej powiedział, że po 30tce nie można znaleźć kobiety dla której priorytetem nie są pieniądze i tylko to jest najważniejsze i na pierwszym miejscu. jesteś oceniany przez pryzmat pieniędzy aby wiązać się w parę XD
  • Odpowiedz
Po 30 po prostu nie da się znaleźć kobiety która by chciała korzystać z życia i nie miała parcia na dzieci i cały ten teatrzyk zwany ślubem . Fakt, nie opinia


@onepnch: oczywiście że się da, ale ta kobieta musi być 10 lat młodsza, polecam ten styl życia.

Atrakcyjne wolne trzydziechy i tak mają bordera i coś z nimi jest mocno nie tak, dlatego są wolnymi atrakcyjnymi trzydziechami xD Tutaj ściana
  • Odpowiedz
@Keiosss: praca a robienie kariery to dwie różne rzeczy

I niestety, to co ja proponuje ma sens. Bo działa.

Każda inna opcja, która zakłada skupienie się głównie na pracy i zakładanie rodziny po 30 nie działa.
Widać to w każdych statystykach, na każdym kraju.
  • Odpowiedz