Wpis z mikrobloga

@naganiaczherculesa duzo na to wskazywalo ale jezeli serio byl, to byl od tygodnia i to z wlasnego wyboru, co Ciebie to tak boli? przelales mu swoja wyplate? czy moze to Ty z innego konta XDDD sam fakt ze typ oszukal innego na hajs i obiecywal ze odda a nie oddal jest dziwny, kolejny fakt ze niby mial tylko 90zl a polowe wydal na karte miejska tez jest dziwny
@kyIiejenner ja się muszę niestety przyznac, że pod wplywem emocji przelałem mu "do pełnej" 50 czy tam 100 na koncie (chyba z 23zl) i patrząc z perspektywy czasu, to wolałbym kebsa
@kyIiejenner xd czyli nie masz zadnych faktów na to, że nie jest bezdomny i że kłamie, nie śledziłem akcji, nie wpłaciłem złotówki. Za to widzę, że ciebie strasznie boli że ktoś gościowi chciał pomóc i to zrobił. Ty domniemujesz, że jest oszustem, a ja patrzac jak tu piszesz, to że boli Cię dupa, że to Tobie tych pieniędzy nie dali xd
@naganiaczherculesa ?? z wami wykopkami coraz gorzej, gdzie ja napisalam ze chce jakis hajs albo potrzebuje, zeby chociaz ktos mial okazje tak pomyslec?? mowie ze to C I E K A W E, typ wzial hajs i nagle zniknal, minely dwa lata, mial przeciez oddawac ludziom, mial hajs na start na mieszkanie, gdzie teraz jest? dlaczego wzial hajs i zniknal? czy Ty wiesz w ogole co znaczy CIEKAWE