Wpis z mikrobloga

Comiesięczna #promocja -8% na diety pudełkowe #ntfy dla Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witajcie ponownie Mireczki i Mirabelki!

Jak co miesiąc mamy dla was #promocje na #cateringdietetyczny NTFY.

Wystarczy, że przy finalizowaniu zamówienia na stronie https://ntfy.pl/konfigurator wpiszecie kod WYKOP8 (wykop8, Wykop8), a cena Waszej diety spadnie o 8%. Kod promocyjny działać będzie do końca września ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli macie pytania dotyczące naszych diet, składników, kodu promocyjnego, zamówienia czy innych związanych z NTFY kwestii, piszcie w komentarzach do wpisu lub w wiadomościach prywatnych.

Wszystkiego dobrego Mireczki i Mirabelki i do usłyszenia wkrótce!

#dieta #cateringdietetyczny #dietapudelkowa #odchudzanie #ntfy #promocje
NiceToFit_You - Comiesięczna #promocja -8% na diety pudełkowe #ntfy dla Wykopków ( ͡°...

źródło: scr

Pobierz
  • 9
@Nice_To_Fit_You: Panowie, ale tak nie wolno robić.
Tak sobie myślę, nie można tych kodzików jakoś pod koniec poprzednigo miesiąca? :D
Wiem że pewnie macie pod ręką statystyki i tak dalej i pewnie sie #!$%@? znam, ale większość moich znajomych zamawia katering od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca xD
I znów, katering zamówiłem 5 dni temu :D
W tym miesiącu i tak pewnie bym od was nie wziął, bo Wiking dawał -20%,
@Ra-V-ek: Panie, kodzik Wykopowy obowiązuje do ostatniego dnia miesiąca. W zeszłym opublikowaliśmy info o nowym kodzie 2go, w tym - ze względu na weekend, z lekkim opóźnieniem ale i tak 5go. Międzyczasie wrzucaliśmy info o trzech różnych kodach powyżej 10%. Tak więc daj żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)