Wpis z mikrobloga

#przegryw szansa dla was przegrywy mam ziomka a właściwie to mialem bo odkad poznał swoją Julke to zero kontaktu.. Typowy nerd z nadwagą w grubych binoklach i ryży. Cale zycie nie mial dziewczyny . Dopiero w wieku 36 lat poznał tą pierwszą i jedyną. Właściwie to ja mu z tym pomogłem pogoniłem na siłkę , rower wszedzie razem. Schudl ze 20 kg nabrał mięśnia zapuścił brode i wyrwał 12 lat młodszą Julke. Teraz #!$%@? nawet nie odpisuje na wiadomości. Jego Julko nawet nigdy nie poznałem. Ot taka tam historia. Dodam ze gosc pracuje w kołchozie ale ma jakieś lepsze stanowisko , jest po politechnice.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryoku: to pewnie betabankomat, w każdym razie to żaden sukces, wziąć se starą 20paroletnią babę samemu będąc jedną nogą w grobie, nastoletnie lata już przeminęły i nikt ich nie odda
  • Odpowiedz
  • 1
@Marinero1: tyle lat przyjaźni i nocnych lan party przy quake 3 arena . A on z dnia na dzien to #!$%@? do smieci. Nie mogę mu tego wybaczyc
  • Odpowiedz
  • 2
@BadiBAX: mam swoich Julek juz zaliczone kilkanaście. Julka to julka a przyjaźni sie nie sprzedaje dla piczy. Chlop bez zasad dla mnie
  • Odpowiedz