Wpis z mikrobloga

@Ryoku: to pewnie betabankomat, w każdym razie to żaden sukces, wziąć se starą 20paroletnią babę samemu będąc jedną nogą w grobie, nastoletnie lata już przeminęły i nikt ich nie odda
  • Odpowiedz