Wpis z mikrobloga

@SmugglerFan: Czy ja wiem czy taki craap. Pograłem chwile i nawet mi się podoba. Nie jest to gra przełomowa ale jest w porządku , Myślałem, ze będzie gorzej. Nie kupiłbym tej gry ale dostałem ją wraz z kartą to sobie pykam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: mysle ze to bardzo potrzebne, niektórzy potrzebują dotknąć trawy i zrozumieć, że stan techniczny tej gry jest dramatyczny, a czym więcej takich klocków się sprzeda tym więcej ich powstanie. Kazdy szanujący się gracz powinien dołożyć cegiełkę i skomentować to obiektywnie.
  • Odpowiedz
rozgrywka jest przyjemna.

@Tylko_Seweryn: to ocena subiektywna

, da się grać,


A da sie grac to chyba nie jest prawdziwe, przy tych wszystkich komplikacjach z crashami i performance, przemysl nastepnym razem co chcesz przekazac, bo tylko pokazujesz, ze nie rozumiesz o czym piszesz xD

Wlasnie to mnie irytuje, powazni gracze maja gdzies subiektywne opinie innych graczy, ja chce dostawac technicznie dobre gry, a to ze ktos lubi tetris, a ktos inny
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: poważni gracze XD deko zabawne jest to określenie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vulcanitu: powazni czyli tacy co patrza na przyszłosc.

Dla powaznych graczy mamy tu klasyczny konflikt interesów. #!$%@?ąc od tego, że odpowiadanie na obiektywne argumenty subiektywnymi pokazuje, że ci ludzie nie mają żadnej odpowiedzi, ale za swojego idola muszą przyjąć "bullet".

A kazdy obroniony bullet to kolejna pseudo gierka w takim stanie sprzedana jako "AAA"
  • Odpowiedz