Wpis z mikrobloga

Wiedziałam, że szambo się wyleje, no i internet oczywiście nie zawiódł. Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej na miejscu, faktem jest, że Iga przegrała sama ze sobą i zasłużenie będzie aktualnie na 2. miejscu. Przecież świat się nie kończy. Ale to, ile jadu jest w niektórych komentarzach w social mediach to jest przegięcie. Strasznie mi to obrzydza ten sport. No ale cóż, ci hejtujący Igę ile wlezie (powtarzam, nie mam na myśli konstruktywnej krytyki) to pewnie typowi kanapiarze, którzy w całym swoim życiu nie osiągną nawet 0.01% tego, co Iga już osiągnęła w wieku 22 lat. Hatfu, oby karma was dopadła.

#tenis
  • 10
@2-aminopirydyna np że od dłuższego czasu gra fatalnie. Mocne słowa jeśli chodzi o 2. tenisistkę wta race, która 3 miesiące temu wygrała szlema xD jak ona gra fatalnie to ciekawe jak gra typiara co przegrała z przeciwniczka igi z 3 rundy, która Iga walnęła 6:0,6:1
Strasznie mi to obrzydza ten sport


@cukiereczek3012: ale o to właśnie chodzi. To nie sport powinien Ci obrzydnąć ale socjal media z których leje się to szambo. Zresztą polscy "kibice" nie tolerują w ogóle przegranej, nie tylko w tenisie. Tam pojawili się gdy Iga zaczęła wygrywać, byłem ciekaw jak bardzo szambo wyleje gdy przegra - bo, że wyleje było dla mnie oczywiste.
Zobacz jak było gdy Stoch przegrał kilka razy. Gdy
@2-aminopirydyna: niedokładne cytaty, bo już nie chce mi się przekopywać przez komentarze, ale w stylu: "glad that ugly nazi lost", "hahahah she's pathetic", "anyway, nobody likes her, she's awful", "now it's time to drop out of top 10", "she was never good", "the worst no.1", "she didn't deserve this place"

Opinia opinią, ale są granice. Komentarzy odnośnie jej wyglądu nie wklejam, bo to jak pewnie się domyślasz non stop się pojawia,
@202492: no to przeczytaj jeszcze raz ten wpis, dwa razy wspomniałam o odróżnieniu hejtu i konstruktywnej krytyki. Spieprzyła robotę i tyle, skutkiem jest utrata no.1. Sabalenka zasłużyła na to miejsce, Iga aktualnie ma gorszy sezon od niej. Serwis do poprawy, mental do wzmnocnienia. I to jest właśnie konstruktywna krytyka. Ale ludzie inne rzeczy też piszą, które już się do niej nie zaliczają - i te rzeczy są bezsensowne, bezpodstawne
@jagodowy_krol: chciałabym kontrolować to, że mi takie sytuacje obrzydzają jedynie SM, ale to nie takie łatwe. Kibice są integralną częścią sportu, więc jeśli jeden aspekt jest zatruty, to wpływa to na całość.

A co do p0laczków, to oczywiście częściowo jest to ich wina, ale Iga ma też bardzo dużo zagranicznych hejterów.